۲ حکم انتصاب در اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان


۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۶ | کد خبر: ۲۵۶۰۲ چاپ

با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، کاظم فلاحی به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای و امیرحسین کبیری به عنوان «مدیر حوزه مدیر کل و روابط عمومی» این اداره کل منصوب شدند. 

۲ حکم انتصاب در اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان

کلانشهر: در مراسمی با حضور رضا ثقتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و معاونان اداره کل که صبح امروز چهارشنبه 16 شهریور ماه 1401 کاظم فلاحی به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای منصوب و معرفی شد.

ثقتی در این جلسه با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی، جایگاه این معاونت در اداره کل را دارای اهمیت خواند و گفت: استفاده از ظرفیتهای نیروی انسانی غنی می تواند علاوه بر تسهیل امور، منجر به تعالی فرهنگی گیلان مطابق با سند تحول اداره کل، برنامه های ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز گفتمان دولت جهادی و انقلابی سیزدهم شود.

 

 

وی تحول گرایی را انتظار خود از معاونت امور فرهنگی و رسانه ای عنوان و تصریح کرد با توجه به اهمیت فعالیتهای رسانه ای و کارکردهای رسانه ها در دنیای امروز، انتظار دارم در این بخش شاهد تحول و حرکت رو به جلو باشیم و ساماندهی مناسبی صورت گیرد.

 

ثقتی خدمت به اهالی فرهنگ و تکریم آنان را رویکرد مدیریتی خود بیان و اضافه کرد: باید با تعامل، هم افزایی و همگرایی زمینه ساز تعالی فرهنگ و هنر استان و بازگشت مرجعیت این امور به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان باشیم.

در پایان این جلسه حکم انتصاب کاظم فلاحی که با حفظ سمت دبیر شورای پژوهشی به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل به وی اعطا شد.

کاظم فلاحی متولد 1345، دارای مدرک دکترای مدیریت اقتصاد فرهنگی و مدرس و پژوهشگر از کارمندان رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با 25 سال سابقه خدمت است که مسئولیت های مختلفی از قبیل معاون امور هنری و سینمایی، معاون فرهنگی اداره کل، دبیر شورای پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رئیس دانشگاه علمی – کاربردی فرهنگ و هنر گیلان، رئیس اداره ادبی و هنری اداره کل، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا را بر عهده داشت.

 

در این مراسم امیرحسین کبیری نیز به عنوان مدیر حوزه مدیر کل و روابط عمومی منصوب و معرفی شد. همچنین با اهدای لوحی از تلاش های 7 ماهه مهنا بابایی مقدم قدردانی شد.