سرهنگ مجید تقی‌زاده، فرمانده انتظامی ماسال از دستگیری ۳ نفر از عاملان نزاع و درگیری در این شهرستان خبر داد و افزود: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی این آرامش و امنیت را به خطر بیاندازد.

درگیری ۳ فرد غیربومی با چند محلی در ماسال به علت جای پارک

کلانشهر: فرمانده انتظامی ماسال از دستگیری ۳ نفر از عاملان نزاع و درگیری در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ مجید تقی‌زاده با اشاره به اینکه مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای مردم همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، اظهار داشت: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم هیچ فردی این آرامش و امنیت را به خطر بیاندازد.

 

وی در ادامه گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع و درگیری بین چند نفر در شهرستان ماسال، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و ماموران انتظامی بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ماسال با بیان اینکه پس از حضور پلیس در محل اعلامی و بررسی موضوع مشخص شد ۳ فرد غیربومی با چند نفر از افراد محلی به علت جای پارک درگیر شده‌اند، افزود: متهمان ۴۰، ۴۵ و ۵۰ ساله این درگیری دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

 

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: حفظ نظم و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه‌دار کنند با برخورد مقتدرانه و قانونی مجموعه انتظامی مواجه خواهند شد.