گزارش خبرگزاری فارس از واکنش برخی کاربران به حرکات علی کریمی در ماجرای مهسا امینی

حکم علی کریمی اعدام است!/شکایت از علی کریمی در دادسرای انقلاب/جلویش را در ماجرای مهسا امینی بگیرید


۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۶ | کد خبر: ۲۶۰۵۱ چاپ

علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران طی چند روز گذشته با انتشار پیام‌های متعددی از اعتراض‌ها نسبت به مرگ مرحوم مهسا امینی حمایت کرده است.

حکم علی کریمی اعدام است!/شکایت از علی کریمی در دادسرای انقلاب/جلویش را در ماجرای مهسا امینی بگیرید
کلانشهر : خبرگزاری فارس نوشت: ماجرای فوت مرحوم مهسا امینی در چند روز گذشته به سوژه داغ فضای مجازی تبدیل شده و کاربران نسبت به این حادثه واکنش‌های متفاوتی نشان داده‌اند. اما در این میان عده‌ای از جمله برخی سلبریتی‌ها همصدا با رسانه‌های ضدانقلاب با انتشار پیام‌هایی تشنج‌آفرین در شبکه‌های اجتماعی دست به هیاهو علیه نظام و گشت ارشاد زده و بر آتش آشوب‌های ایجاد شده دمیدند. علی کریمی یکی از این سلبریتی‌ها است که سابقه جنجال آفرینی در فضای مجازی در کارنامه او دیده می‌شود.

این فوتبالیست سابق تیم ملی با انتشار پیام‌ها و استوری‌های متعددی در اینستاگرام و توئیتر در چند روز گذشته مردم را تشویق به ادامه اعتراض و اغتشاش کرده و به وضوح بر التهاب این روزها افزوده و خود را در قامت لیدر جریان اغتشاش و آشوب در ماجرای مرحوم مهسا امینی نشان داده است

به طور مثال علی کریمی با انتشار یک فیلم از کتک زدن ماموران امنیتی در تجمع اعتراضی به مرگ مهسا امینی در استوری اینستاگرام و نوشتن جملات «بزنی، می‌خوری» و «زدی ضربتی ضربتی نوش کن» از این اعتراض‌ها حمایت علنی و معترضان را به اغتشاش در خیابان‌ها تشویق کرده است. 

این فعالیت و اقدامات ضد امنیت ملی علی کریمی در فضای مجازی با واکنش‌های فراوانی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شده و کاربران خواستار برخورد قانونی با او شده‌اند. در ادامه برخی از این واکنش‌ها از نظرتان می‌گذرد.

خبرگزاری فارس نوشت: همانگونه که در توئیت برخی از کاربران نیز مشاهده می‌شود برخورد قانونی با این اقدامات ضدامنیتی امثال علی کریمی که با انتشار پیام‌های همسو با شبکه‌های ضدانقلاب باعث افزودن تنش و تداوم آشوب در کشور می‌شوند باید در دستور کار مراجع مربوطه قرار گیرد و مسلما این افراد در خون کسانی که با تحریک آن‌ها به خیابان‌ها آمده و در این اغتشاشات کشته می‌شوند شریک هستند.

نظرات شما:

صادقی 25 آبان 1401 ساعت 06:08

ترا خدا از کریمی قهرمان نسازین .قهرمانان ما اون جوونهایی بودند که بی منت خانواده و عزیزاشونو رها کردند وجونشونو پای دین وناموس و پرچم و کشورشون دادند نه این مرتیکه مفنگی که برای اینکه در تیم ملی بازیش ندادند شد مشوق جوونهای خام ما برای اغتشاش و فتنه وآشوب .فرقی نداره مادر مادره ،چه اونکه همشهریها وهم سن وسالهاش سلاخیش کردند چه اونهایی که برای سلاخی اون بسیجیهای بی گناه یا کشته های نیروی انتظامی و بقیه کشته ها باید اعدام بشن .آخه یه مادر چقدر تاب وتحمل داره .؟ترا بخدا بس کنید اون اجنبی که جوونهای ما غلام حلقه بگوشش شدند نمیخان سر بتنمون باشه .تراخدا بس کنید

نظر دهید - پسندیدم 1

علیرضا 8 مهر 1401 ساعت 10:07

تمامی مصوبین اغتشاش واختلاس بایدبدون هیچ گونه مصلحتی اعدام شوند . تا عبرت سایر خائنین ودزدها شود

نظر دهید - پسندیدم 1

نظر شما:

security code