سپاه گیلان خبر داد؛

۲ تیم سازمان‌یافته اغتشاشگران به‌همراه ۱۲نفر در گیلان دستگیر شدند


۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۲ | کد خبر: ۲۶۱۳۳ چاپ

براساس توضیحات سپاه،حمله به مراکز حساس دولتی، انتظامی و همچنین راه‌اندازی مجدد اغتشاشات در سطح شهرستان رشت و شهرهای همجوار از اهداف این دو تیم بوده است که توسط سازمان اطلاعات سپاه گیلان شناسایی شدند

۲ تیم سازمان‌یافته اغتشاشگران به‌همراه ۱۲نفر در گیلان دستگیر شدند
کلانشهر: روابط عمومی سپاه استان گیلان خبر داد: 12 نفر از 2 تیم سازمان‌یافته شبکه اغتشاشگران در گیلان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان گیلان شناسایی و دستگیر شدند.

این دو تیم سازمان‌یافته شبکه اغتشاشگران متشکل از 12 نفر بودند که از طریق برگزاری جلسات پنهانی به‌دنبال جذب نیرو و سازماندهی برای اقدامات خرابکارانه بودند اما قبل از هر اقدامی در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان گیلان قرار گرفته و دستگیر کردند.

حمله به مراکز حساس دولتی، انتظامی و همچنین راه‌اندازی مجدد اغتشاشات در سطح شهرستان رشت و شهرهای همجوار از اهداف این دو تیم بوده است که توسط سازمان اطلاعات سپاه گیلان شناسایی شدند.

براساس اطلاعیه سازمان اطلاعات سپاه گیلان، مردم ولایی و غیور گیلان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک می‌توانند از طریق تماس با شماره 114 "ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه" نسبت به اطلاع‌رسانی ضروری اقدام کنند.

نظر شما:

security code