طی 2روز  گذشته در فضای مجازی خبرهایی مبنی بر بازداشت شروین حاجی پور خواننده جوانِ ترانه «برای…» منتشر شده است

آخرین خبرها درباره شروین حاجی آقاپور خواننده ترانه مشهور این روزها؛«برای...»
کلانشهر : خبرگزاری دولتی برنا نوشت که شروین حاجی پور خواننده ی ترانه «برای…» بازداشت نشده است اما بابت «تشویق به اغتشاش» به او تذکر داده شده است.

این خبرگزاری دولتی در ادامه توضیح داده :علیرغم شایعات مجازی منتشر شده، شروین حاجی پور خواننده سرشناس بازداشت نشده است و صرفا طی احضاری به حاجی پور بابت تشویق به اغتشاش تذکر داده شده است.

 

برنا در پایان تاکید کرده است:در دو روز اخیر اخبار گسترده ای مبنی بر بازداشت حاجی پور منتشر شده که بررسی های خبرنگار برنا از کذب بودن این خبرها و آزاد بودن وی حکایت دارد.به نظر می رسد که انتشار این خبر در راستای عملیات روانی منتشر شده است.

گفتنی است به دنبال درگذشت مهسا امینی بعد از بازداشت توسط گشت ارشاد که منجر به اعتراضات مختلفی در ایران شده است این خواننده 25ساله  ترانه‌ای با عنوان «برای…» را بر اساس توئیت‌های اعتراضی کاربران شبکه های اجتماعی و بویژه توئیتر ساخت.

موزیک ویدئوی این خواننده که سال 98 بعد از شرکت در برنامه استعداد یابی عصر جدید تلویزیون به شهرت رسید فقط در صفحه اینستاگرام او حدود ۴۰ میلیون بار دیده شد.

بعد از آنکه خبر بازداشت حاجی پور منتشر شد این ترانه از صفحه او حذف شد.

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی با اشاره به خبر آزادی حاجی پور در توییتر خود نوشت:«خبر «آزادی شروین حاجی پور به قید وثیقه» صحت ندارد.

8 روز بعد از بازداشت؛
هنگامه قاضیانی آزاد شد
به اتهام توهین و تخریب تیم ملی فوتبال ایران و تبلیغ علیه نظام
وریا غفوری بازداشت شد

نظر شما:

security code