سازمان اطلاعات سپاه گیلان اعلام کرد؛

عاملان ضرب و شتم بانوی محجبه در پارک ملت رشت بازداشت شدند


۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۷ | کد خبر: ۲۶۲۶۵ چاپ

سازمان اطلاعات سپاه گیلان در این اطلاعیه آورده است:۲ زن غیر بومی و یک مرد از اهالی رشت ضمن ضرب و شتم، سعی در برداشتن چادر از سر یک بانو در رشت را داشتند که با شناسایی عوامل این حادثه،آنها در سریعترین زمان ممکن دستگیر شدند.

عاملان ضرب و شتم بانوی محجبه در پارک ملت رشت بازداشت شدند
کلانشهر:سازمان اطلاعات سپاه گیلان در اطلاعیه‌ای از شناسایی و بازداشت عوامل هتک حرمت به یک بانوی محجبه در پارک ملت شهر رشت خبر داد.
در اطلاعیه سازمان اطلاعات سپاه گیلان آمده است:در پی هتک حرمت و ضرب و شتم یک بانوی محجبه در پارک ملت شهر رشت سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان، سه نفر از عوامل غیر بومی و بومی این اتفاق ناخوشایند را شناسایی و دستگیر کردند.

در این اطلاعیه عنوان شده است:سربازان گمنام امام زمان (عج) به محض آگاهی از هتک حرمت به یک بانوی محجبه توسط ۲ زن غیر بومی و یک مرد از اهالی رشت که ضمن ضرب و شتم، سعی در برداشتن چادر از سر این بانو داشتند، اقدامات شناسایی عوامل این حادثه را آغاز و در سریعترین زمان ممکن متهمان دستگیر شدند.

 سازمان اطلاعات سپاه گیلان در ادامه از هم استانی ها خواست: هر گونه موارد مشکوک را از طریق تماس با شماره ۱۱۴ (ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه) اطلاع رسانی کنند.