ماجرای تکاندهنده برای دختر جوانی که حین عمل زیبایی دچار ایست قلبی شد؛

جسد دختر جوان را در کلینیک آتش زدند و در بیابان رها کردند


۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۲ | کد خبر: ۲۶۲۷۶ چاپ

 پنج نفر که بعد از ایست قلبی دختر جوان در سوزاندن پیکرش در کلینیک نقش داشتند و به انتقال جسد به بیابانهای نظرآباد البرز نقش داشتند بازداشت شده‌اند.

جسد دختر جوان را در کلینیک آتش زدند و در بیابان رها کردند
کلانشهر: افرادی که در یک اقدام جنون آمیز جسد یک دختر جوان (که به دلیل ایست قلبی در حین عمل جراحی جان باخته بود) را سوزانده بودند، توسط پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد استان البرز شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این خصوص بیان کرد: در پی کشف یک جسد نیمه سوخته در بیابان‌های اطراف آزادراه غدیر در شهرستان نظرآباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و بررسی سوابق افراد مفقود کشور متوجه شدند که جسد متعلق به دختر جوان ساکن تهران بوده که مدتی پیش خبر مفقود شدنش به پلیس اعلام شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: با شناسایی هویت جسد، تحقیقات کارآگاهان برای کشف و زوایای پنهان پرونده آغاز و با انجام اقدامات پلیسی اطلاعاتی مشخص شد که مقتول در روز اعلام مفقودی برای انجام عمل زیبایی به یک کلینیک در استان تهران مراجعه و پس از آن خبری از وی دریافت نشده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از بررسی‌ها مشخص شد که مقتول حین انجام عمل زیبایی دچار ایست قلبی شده و عوامل کلینیک با انتقال جسد او به بیابان‌های اطراف نظرآباد اقدام به آتش زدن آن کردند

نادربیگی با اشاره به دستگیری پنج نفر در خصوص این عمل غیرانسانی، خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

اتفاقی عجیب در یاسوج برای زوجی که 23سال منتظر فرزند بودند
دوقلوهای زنده‌ای که با تشخیص اشتباه به سردخانه فرستاده شدند
سیاستمداران ایرانی بعد از ۶۰ سالگی چه عمل های زیبایی انجام می دهند؟
دلیل تفاوت بوتاکسی که سیاستمداران می زنند
زنی که دست احمدی نژاد را در بازار تهران بوسید
دفعه قبل مالی نبودی؛ایندفعه خوشگل‌تر شدی

نظر شما:

security code