دلخوش عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت:مشکلات اقتصادی اجتناب‌ناپذیر است و باید آن‌هایی که مسئولیت دارند در جامعه بیشتر به اقتصاد مردم توجه کنند.

بخشی از اعتراض‌ها به خاطر فشار اقتصادی است/ آن‌هایی که مسئولیت دارند بیشتر به اقتصاد مردم توجه کنند
کلانشهر: یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای گفت: یک بخشی از جامعه که با برخی گروه‌ها می‌آیند و قاطی می‌شوند به خاطر فشار اقتصادی است و منظور آقای اژه‌ای که گفتند باید تفکیک شوند این اشخاص هستند.

کاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با ایلنا، درباره سخنان رئیس قوه قضائیه مبنی بر تفکیک افراد بازداشتی در حوادث اخیر و همچین کسانی که زیر سن ۱۸ سال هستند که در این تجمعات بازداشت شده‌اند آیا کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی به این موضوعات وارد شده است، گفت: خیر بحث نشده است، اما کلا بحث این است که مشکلات اقتصادی اجتناب‌ناپذیر است و باید آن‌هایی که مسئولیت دارند در جامعه بیشتر به اقتصاد مردم توجه کنند.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یک بخشی از جامعه که با این گروه‌ها می‌آیند و قاطی می‌شوند به خاطر فشار اقتصادی است و منظور آقای اژه‌ای که گفتند باید تفکیک شوند این اشخاص هستند.

 

وی ادامه داد: یک بخش هم سازمان‌دهی شده هستند که از آن طرف آمده‌اند، کسانی که سازماندهی شده هستند قطعا دشمن‌اند و دوستدار ما نیستند.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای درباره پیگیری وضعیت خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بازداشتی طی چند روز اخیر بیان کرد: آن را پیگیر هستند که بتوانند موضوعش را حل کنند.

وی درباره اخبار ضد و نقیضی که درباره پرونده فوت مهسا امینی مطرح است، گفت: هیچ خبری ندارم، فعلا گزارش نهایی نشده است و نمی‌توانیم قضاوت کنیم.