فرمانده کل سپاه گفت:به قدری نابسامانی و فلاکت در کشورهای به ظاهر پیشرفته وجود دارد که وقتی به آن‌‌ها نگاه می‌کنیم ناراحت می‌شوم. 

سردار سلامی: هیچ نگران این سروصداهایی که راه انداخته‌اند نباشید / انقلاب ما هر چند وقت یکبار باید با دشمنان بیرونی تسویه حساب کند
کلانشهر: به گزارش فارس، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین افتتاح مرکز درمانی تخصصی حضرت ولیعصر (عج) نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اعتراضات و ناآرامی‌های اخیر خاطر نشان کرد: بابت این سر و صداهایی که در فضای مجازی به راه انداخته‌اند هیچ نگران نباشید. انقلاب ما هر چند وقت یکبار باید یک تسویه حساب با دشمنان بیرونی خود انجام بدهد و رشد و قدرت افزایی ما در این چالش‌هاست. این چالش‌ها چیزی نیست که انقلاب ما را تهدید کند و همانند انداختن یک سنگ ریزه داخل یک دریا است. چرا که موجی که تولید می‌کند در همان نقطه مستهلک و میرا می‌شود. رهبر انقلاب هم فرمودند که متوقف بر این حرکات نشوید و کشور را در مسیر سازندگی به پیش ببرید. ما ان‌شاءالله به پیش می‌رویم و هر سال نیز قدرتمندتر می‌شویم. 

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه دشمن جا مانده است، خاطرنشان کرد: دشمن ما را تحریم کرد هیچ کسی اعتنا نکرد، مدام فریاد زد که از منطقه خارج شوید اما کسی اعتنا نکرد، ترور و‌ تخریب کردند. اما مشاهده کردند این ساختمان به قدری بلند است که چهار نفر نمی‌توانند با دو سه ضربه کلنگ آن را خراب کنند.

آن‌ها که می‌خواستند ما را فلج کنند امروز بی‌شباهت به فلج‌ها نیستند

وی با بیان اینکه رشد علمی، صنعتی، اقتصادی، فرهنگی، دفاعی و‌ در سایر زمینه ها برپاست، تاکید کرد: آن‌ها که می‌خواستند ما را فلج کنند امروز بی‌شباهت به فلج‌ها نیستند. اگر به محیط داخلی این کشورهای به ظاهر پیشرفته و قدرت‌های به ظاهر دست اول جهان نگاهی بیندازیم به قدری نابسامانی و فلاکت در زندگی بخش‌های  مهمی از جامعه آن‌ها وجود دارد که وقتی به آن‌ ها نگاه می‌کنیم ناراحت می‌شوم. اما، حاکمان بی‌لیاقت آن‌ها این همه ثروت را به خاطر استراتژی‌های بسیار غلط و شیطانی به ضد خودشان تبدیل می‌کنند.

فرمانده کل سپاه در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله ایران عزیز با سربلندی و تحت رهبری‌های رهبر عظیم‌الشأن ما حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای عزیز پیشرفت خواهد کرد. 

نظر شما:

security code