دلخوش در واکنش به ضبط پاسپورت چهره های فرهنگی و ورزشی؛

 خودزنی نکنیم/حرمت چهره ها را حفظ کنیم/آقایی که از مادرش پول توجیبی می گیرد می خواهد کشور ما را درست کند؟


۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۲ | کد خبر: ۲۶۶۹۱ چاپ

کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس در واکنش به ضبط پاسپورت برخی چهره ‌های فرهنگی و ورزشی و تحویل برخی از آن‌ها گفت: به هیچ وجه با انجام کارهای هیجانی و توام با شور و احساس در زمینه مسائل اجتماعی و امنیتی موافقم نیستم از طرف دیگر برخی از رفتارهای آقایان را هم تایید نمی‌کنم.

 خودزنی نکنیم/حرمت چهره ها را حفظ کنیم/آقایی که از مادرش پول توجیبی می گیرد می خواهد کشور ما را درست کند؟
کلانشهر : به گزارش ایسنا، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «نباید در کشور خودزنی کرد»،‌ گفت: باید حرمت نیروها و چهره‌های خود را حفظ کنیم، چهره‌های خودمان هم باید طمانینه و آرامش داشته باشند.

نماینده صومعه سرا در مجلس افزود: اگر پاسپورت کسی را گرفته و بعد تحویل دادند،باید آن قدر شأن آن فرد بالا باشد که خودش این موضوع را مطرح نکند؛ حتی اگر آن فرد خودش این موضوع را علنی نکرده باشد اطرافیان هم این کار را انجام ندهند چون در شرایط التهاب همه باید ملاحظاتی را رعایت کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضبط پاسپورت علی دایی و تحویل آن گفت: آقای علی دایی را یک شخصیت می‌دانیم. همچنین این کشور برای برخی از چهره‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری کرده است به همین دلیل نباید در کشور خودزنی کرد.

 

دلخوش با بیان این‌که ما این‌ کارها را قبول نداریم،تاکید کرد: در شرایط فعلی باید به سمت حل مشکلات زندگی و اقتصادی مردم حرکت کنیم که بخشی از این مشکلات برای تحریم هاست. البته حواشی که این ایام به وجود آمده هم در نهایت به ضرر ملت تمام می شود چون منافقان گزارشی به آمریکا برای تشدید تحریم ها داده‌اند تا اصلا آمریکا وارد برجام نشود. از طرف دیگر آیا آن آقا می‌خواهد کشور ما را درست کند که وقتی از او پرسیدند حقوق از کجا می گیری پاسخ داد مادرم پول توجیبی می دهد؟

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پایان و در جمع بندی گفت: در شرایطی که آن طرف آبی‌ها می‌خواهند بر طبل ناآرامی بکوبند، باید احتیاط کرده و حرمت نیروها و چهره‌های خود را حفظ کنیم، چهره‌های خودمان هم طمانینه و آرامش داشته باشند.