مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان خبر داد:

اختصاص ۲۳ میلیارد تومان برای آبخیزداری منابع طبیعی گیلان


۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۵:۰۴ | کد خبر: ۲۶۷ چاپ
اختصاص ۲۳ میلیارد تومان برای آبخیزداری منابع طبیعی گیلان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با بیان اینکه پروژه‌های آبخیزداری گیلان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: ۲۳ میلیارد تومان اعتبار برای آبخیزداری منابع طبیعی استان در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، محسن یوسف‌پور در نشست منابع طبیعی و آبخیزداری با نماینده ولی فقیه در گیلان به فعالیت‌های خوب انجام شده در عرصه جنگل کاری استان اشاره کرد و گفت: حفظ و صیانت از انفال الهی استان به عهده اداره کل منابع طبیعی است.

وی از اختصاص ۱۵ میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی برای آبخیزداری منابع طبیعی گیلان خبر داد و افزود: مبلغ ۸ میلیارد تومان دیگر توسط استانداری اختصاص داده شده و در مجموع ۲۳ میلیارد تومان برای آبخیزداری استان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با بیان اینکه پروژه‌های آبخیزداری گیلان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تصریح کرد: یکسری فعالیت‌های بیولوژیکی در راستای توسعه جنگل کاری استان در حال انجام است.

یوسف‌پور به توسعه جنگل کاری در شهرستان‌های مختلف استان اشاره کرد و یادآور شد: زراعت چوب جایگزین مناسبی برای بهره برداری از جنگل‌های گیلان است.

 

نظر شما:

security code