تیم فوتبال پرسپولیس با وجود نمایشی نه چندان جذاب، توانست با برتری یک بر صفر برابر ملوان در صدر جدول لیگ برتر فوتبال ایران قرار بگیرد.

لوکادیا در انزلی پرسپولیس را صدرنشین نگه داشت
کلانشهر: تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۷ در ورزشگاه سیروس قایقران انزلی میهمان ملوان بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

ملوان صفر  – پرسپولیس یک

گل: لوکادیا در دقیقه ۷۸

امتیازها

پرسپولیس از مجموع ۱۰ بازی ۲۱ امتیازی  شد و در صدر جدول قرار گرفت.

ملوان هم از ۹ بازی با ۸ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار دارد.

کارت زرد: میلاد جهانی، ایمان صادقی، بابک پورغلامی ۲کارت (مربی)، مازیار زارع (سرمربی) ۲ کارت و میلاد جهانی از ملوان و وحید امیری و علیرضا بیرانوند از پرسپولیس

کارت قرمز: بابک پورغلامی مربی و مازیار زارع سرمربی ملوان

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گولسیانی، وحید امیری (۷۹ علی نعمتی)، دانیال اسماعیلی‌فر، کمال کامیابی‌نیا، سینا اسدبیگی (۷۹ وحدت هنانوف)، مهدی ترابی (۷۰ شیخ دیاباته)، سعید صادقی، سروش رفیعی (۷۰ امید عالیشاه) و یورگن لوکادیا (۲+۹۰ فرشاد فرجی)

ترکیب ملوان: ایمان صادقی، عبدالله حسینی، سعید کریمی، سجاد بازگیر (۸۸ محمد قادری)، محسن انبساطی (۵۹ مسعود کاظمینی)، مجید عیدی، میلاد جهانی (۷۲ پدرام قاضی‌پور)، محمود مطلق زاده، محمدصادق بارانی (۸۷ مهدی موقری)، مهران احمدی(۷۲ میلاد شعبان‌لو) و مهدی مومنی

موقعیت‌های خطرناک

در دقیقه ۲۵، ملوانی‌ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شد اما میلاد جهانی نتوانست از این فرصت استفاده کند و ضربه پای راست او راهی اوت شد.

در دقیقه ۴۵، صادق بارانی حرکتی را از سمت چپ انجام داد و در ادامه با ارسال توپ روی دروازه موقعیت خطرناکی ایجاد کرد اما با دخالت بیرانوند توپ راهی کرنر  شد.

در دقیقه ۴۸، مهدی ترابی درون محوطه جریمه ملوان صاحب توپ شد  اما  ضربه آرام او را صادقی مهار کرد.

در دقیقه ۵۲، روی ارسال دانیال اسماعیلی‌فر توپ روی سر لوکادیا فرود آمد و این بازیکن در شرایطی که در آفساید قرار داشت قصد داشت دروازه ملوان را باز کند اما توپ او راهی اوت شد.

گل: در دقیقه ۷۸، روی حرکت خوب سعید صادقی که از سمت راست انجام شد، توپ به دانیال اسماعیلی‌فر رسید و این بازیکن  هم با یک پاس به درون  محوطه  جریمه ملوان فرصت خوبی برای لوکادیا ایجاد کرد و این بازیکن هم با یک شوت پای راست دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۸۰، روی یک پاس در عمق مهدی مومنی درون محوطه جریمه پرسپولیس با بیرانوند تک به تک شد و در ادامه با برخورد به دروازه‌بان پرسپولیس نقش بر زمین شد و اعتقاد داشت داور باید پنالتی اعلام کند.

در دقایق پایانی این دیدار بعد از اعتراض‌های مکرر مازیار زارع به داور، داور ابتدا او را با کارت زرد و در ادامه با کارت قرمز جریمه کرد و همین امر موجب اعتراض بیشتر سرمربی ملوان شد تا جایی که به  زمین مسابقه آمد تا با داور درگیر شود.