فرزند داور فوتبال ایران درگذشت؛

فوت ناگهانی پارسا اکبریان دانش آموز کلاس هشتم در مدرسه


۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۵ | کد خبر: ۲۶۹۰۶ چاپ

رییس آموزش و پرورش ناحیه سه کرج نیز گفت: جزییات پزشکی فوت این دانش آموز کرجی که در مقطع متوسطه اول تحصیل می کرده در دست بررسی است .

فوت ناگهانی پارسا اکبریان دانش آموز کلاس هشتم در مدرسه
کلانشهر: یک دانش آموز پسر مقطع متوسطه اول دبیرستان سوم شعبان کرج امروز شنبه پس از حضور اورژانس و انتقال از مدرسه به یکی از مراکز درمانی کرج با وجود تلاش پرسنل درمانی درگذشت.

دکتر احمد مهدوی رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز روز شنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن تایید فوت این دانش آموز  اظهار داشت: ساعت ۷:۳۰صبح امروز طی تماس با این مرکز مبنی بر درخواست امداد و کمک درمانی همکاران اورژانس به مدرسه سوم شعبان اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه مریض بدحال بود بعد از معاینه اولیه احیا شروع و در حین احیا به بیمارستان شهید مدنی منتقل می شود.

 

وی بیان داشت: متاسفانه  عملیات احیا بر روی بیمار موثر واقع نشده و بیمار فوت می کند.

رییس آموزش و پرورش ناحیه سه کرج نیز به خبرنگار ایرنا گفت: جزییات پزشکی فوت این دانش آموز کرجی که در مقطع متوسطه اول تحصیل می کرده در دست بررسی است .

رحمت الله نژاد فلاح  افزود: این اتفاق در ساعت هفت و ۲۳ دقیقه برای این دانش آموز افتاده و همکاران مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند و اورژانس این دانش آموز را به بیمارستان منتقل می کند .

نژاد فلاح بیان داشت: پدر و مادر دانش آموز همراه او در بیمارستان بودند که متاسفانه دانش آموز در بیمارستان فوت می کند .

به گفته یکی از بستگان این دانش آموز،  پیکر "پارسا اکبریان" پایه کلاس هشتم ( کلاس دوم دوره متوسط اول) قرار است فردا یکشنبه در بهشت سکینه کرج به خاک سپرده شود.

گفتنی است «پارسا اکبریان» فرزند ۱۳ ساله محمدرضا اکبریان داور سرشناس فوتبال ایران است که در حال حاضر بازنشسته است.