بازیگر تلویزیون دستگیری همسرش را تکذیب کرد


۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۱:۱۹ | کد خبر: ۲۷۲۲۰ چاپ

خبرگزاری دولتی برنا نوشته بود:همسر رامین راستاد عصر روز گذشته در منطقه ۲۲ تهران به همراه سه زن دیگر در حالیکه مشغول آماده‌سازی سنگ و چوب برای حمله به مأموران انتظامی بود، بازداشت شد

بازیگر تلویزیون دستگیری همسرش را تکذیب کرد
کلانشهر : رامین راستاد با انتشار متنی دستگیری همسرش در اغتشاشات را تکذیب کرد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ درحالی‌که ساعاتی قبل خبری مبنی بر دستگیری بیتا زرتشت همسر رامین راستاد بازیگر سریال‌های تلویزیون، روز گذشته در جریان اغتشاشات منتشر شده بود رامین راستاد این خبر را تکذیب کرد.
 رامین راستاد در صفحه مجازی نوشت: دوستان عزیز،شایعه ای مبنی بر دستگیری همسر بنده پخش شده که دروغ است و در جهت تشویش اذهان عمومی، من و همسرم در کشور عزیزم در نهایت صحت و سلامت مشغول زندگی می باشیم.

گفتنی است خبرگزاری دولتی برنا پیشتر نوشته بود: بیتا زرتشت همسر رامین راستاد بازیگر سریال‌های تلویزیون، روز گذشته در جریان اغتشاشات رخ داده در یکی از مناطق تهران بازداشت شد.

او عصر روز گذشته شنبه در منطقه ۲۲ تهران به همراه سه زن دیگر در حالیکه مشغول آماده‌سازی سنگ و چوب برای حمله به مأموران انتظامی بود، بازداشت شد.

 

به همراه این افراد، یک دستگاه پراید سفیدرنگ بدون پلاک توقیف شده که پس از بازرسی، چند گونی حامل سنگ و چوب دستی در این خودرو کشف شده است.

8 روز بعد از بازداشت؛
هنگامه قاضیانی آزاد شد
به اتهام توهین و تخریب تیم ملی فوتبال ایران و تبلیغ علیه نظام
وریا غفوری بازداشت شد

نظر شما:

security code