بازهم پست جنجالی از نیمار


۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۸ | کد خبر: ۲۷۵۰ چاپ
بازهم پست جنجالی از نیمار

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن با ویدئویی که منتشر کرد هواداران تیمش را بسیار خشمگین کرده است.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از اکیپ، نیمار این روزها با رفتارهای که از خود نشان می‌دهد حسابی هواداران پاری سن ژرمن را خشمگین کرده است.

این بازیکن برزیلی که علنا به دنبال جدایی از پاری سن ژرمن است این بار ویدئویی از خود را با پیراهن بارسلونا منتشر کرد تا بار دیگر از علاقه‌اش برای بازگشت به آبی اناری ها خبر دهد.

 

این پست نیمار به خوبی نشان می‌دهد که او بار دیگر به بارسلونا نزدیک شده است.

نیمار با وجود آنکه نزدیک به یک هفته است که تمرینات پاری سن ژرمن آغاز شده اما هنوز به تیم بازنگشته است که البته باشگاه پاریسی هم تاکید کرده که جریمه  سنگینی را بر او در نظر خواهد گرفت.

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن پیش از این به صراحت اعلام کرد که نیمار دوست دارد که به بارسلونا برگردد اما آنها هنوز پیشنهاد رسمی دریافت نکرده‌اند.

بارسلونا دو روز پیش هم جذب آنتوان گریزمان را رسما اعلام کرد و بعید به نظر می رسد که دیگر بتواند نیمار را با توجه به رقم بسیار بالایی که پاری سن ژرمن می‌خواهد جذب کند.

نیمار در تابستان سال 2017 بود که بارسلونا را ترک کرد و با 222 میلیون یورو به پاری سن ژرمن پیوست و الان بعد از دو سال باشگاه پاریسی برای بازگرداندن نیمار به بارسلونا همین رقم را می خواهد.

نظر شما:

security code