نماینده صومعه سرا گفت باید روسای قوای سه‌گانه در جهت تامین حقوق صنفی مردم در جامعه تدبیری بیندیشند که این گامی برای برای جدا کردن صف مخالفان نظام از کسانی است که دغدغه و گرفتاری دارند.

انتقاد دلخوش از اعلام وصول نشدن تقاضای استیضاح وزیر بهداشت/سه سال است که رییس مجلس جلسه ای درباره حقوق پرسنل مجلس تشکیل نداده
کلانشهر: سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از اعلام وصول نشدن تقاضای استیضاح وزیر بهداشت انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، کاظم دلخوش در جلسه علنی‌ امروز (یکشنبه) در تذکری گفت: گفت: شش گروه از نمایندگان درخواست استیضاح وزیر بهداشت را تقدیم هیات رئیسه کرده اما تاکنون معطل نگه داشته شده است؛ هیأت رئیسه به این درخواست نمایندگان رسیدگی کند.

وی در تذکر دیگری با اشاره به قانون شوراهای حل اختلاف گفت: هیات رییسه در جلسه ای با قوه قضاییه و شورای نگهبانی موضوع  مالی هیات حل اختلاف را حل کند.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلش شورای اسلامی بر لزوم اجرای قانون افزایش حقوق ها درباره قضات و اعضای هیات علمی تاکید کرد.

دلخوش همچنین گفت که باید روسای قوای سه‌گانه در جهت تامین حقوق صنفی مردم در جامعه تدبیری بیندیشند که این گامی برای برای جدا کردن صف مخالفان نظام از کسانی است که دغدغه و گرفتاری دارند.

وی در پایان بیان کرد: سه سال است که رییس مجلس جلسه ای درباره حقوق پرسنل مجلس تشکیل نداده که لازم است این جلسه برگزار شده و حرف آنها را شنیده شود.

نظر شما:

security code