از پیراهن تیم ملی فوتبال رونمایی شد + تصاویر


۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۲:۱۰ | کد خبر: ۲۷۶۶۰ چاپ

مراسم بدرقه و رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی با حضور وزیر ورزش، مسئولان فدراسیون فوتبال و بازیکنان این تیم برگزار شد که کارلوس کی‌روش به محل این مراسم نیامد!

از پیراهن تیم ملی فوتبال رونمایی شد + تصاویر

کلانشهر: سرانجام پس از کش و قوس فراوان و در فاصله ۱۲ روز مانده به شروع جام جهانی از لباس مورد استفاده تیم ملی در مسابقات رونمایی شد.

 

 

لباس اول تیم ملی به مانند سال‌های گذشته به رنگ سفید خواهد بود و تفاوت عمده‌‌ای پیدا کرده است. نماد یوزپلنگ ایرانی از روی لباس حذف شده و نشانی از پوست آن بر روی آستین‌ها نقش بسته است. لباس دوم تیم ملی نیز با همین طرح به رنگ قرمز خواهد بود.

 

نکته جالب توجه در این مورد، استفاده از پارچه‌هایی با تکنولوژی کول مکس است و نخ‌های به کار گرفته شده در لباس از آخرین نمونه‌های در بازار است.

 

در قسمت‌های کناری لباس از پارچه‌های توری شکل استفاده شده که باعث می‌شود هوا جریان پیدا کند و بازیکنان در این خصوص راحت‌تر باشند.

 

طراحی و دوخت این لباس‌ها به طور کامل توسط افراد ایرانی انجام شده و به همین دلیل از محصولات داخلی به حساب می‌آید. برندی که تاییدیه فیفا را دریافت کرده و برای اولین مرتبه در جام جهانی حضور پیدا می‌کند.