فاطمه هاشمی نوشت:عکس العمل مامان در مواجهه با فائزه در زندان جالب بود. وی مات و مبهوت فائزه را نگاه می کرد و چشم از او برنمی داشت

مادر فائزه هاشمی با ویلچر به ملاقات دخترش در اوین رفت/عکس
کلانشهر : فاطمه هاشمی رفسنجانی دختر آیت الله هاشمی و عفت مرعشی نوشت:به رغم گذشت بیش از یک ماه از بازداشت فائزه‌، دوشنبه هفته گذشته، مراجعه مامان و اعضای خانواده به زندان اوین برای ملاقات، به رغم دو ساعت معطلی، ناکام ماند. روز یکشنبه پانزدهم آبان مجدّداً، همراه مامان نگران به ملاقات فائزه و مهدی رفتیم و موفّق به ملاقات شدیم.

عکس العمل مامان در مواجهه با فائزه در زندان جالب بود. وی مات و مبهوت فائزه را نگاه می کرد و چشم از او برنمی داشت. پرسیدم: خیلی خوشحالید که فائزه را می بینید؟ گفت: چه خوشحالی؟ مگر خوشحالی دارد که فائزه در زندان است؟ آیا واقعاً، جای فائزه زندان است؟!

 عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی برای دیدار فرزندان زندانی اش روی ویلچر نشسته بود.

 

فائزه هاشمی پنجم مهرماه برای چندمین بار طی یک دهه گذشته بازداشت شد.
دختر یکی از پهره های مشهور انقلاب اسلامی سال ۹۰ به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام، به شش ماه حبس تعزیری و پنج سال محرومیت از فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و مطبوعاتی و در سال ۹۵ با اتهاماتی چون نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی نسبت به قوه قضائیه و سپاه پاسداران و همچنین سیاه‌نمایی علیه نظام بار دیگر به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد.