جانشین پلیس راهور گیلان:

ترافیک در محورهای گیلان روان است/۱۶۷ تصادف طی ۲۴ ساعت گذشته


۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۱:۵۸ | کد خبر: ۲۷۹ چاپ
ترافیک در محورهای گیلان روان است/۱۶۷ تصادف طی ۲۴ ساعت گذشته

جانشین پلیس راهور گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در محورهای این استان روان است، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۷ فقره تصادف در گیلان رخ داده است.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از مهر، سرهنگ امیر طالبی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه معابر استان گیلان همانند گذشته در روزهای پایانی هفته به دلیل تعطیلی مدارس در هنگام صبح‌ از ترافیک روانی برخوردار است، اظهار کرد: بار خروجی ترافیکی از بعدازظهر امروز و از شهر رشت به سمت معابر برون‌شهری خواهد بود.

وی با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته ترافیک در معابر خروجی از ظهر امروز متراکم می‌شود، افزود: به همین دلیل از تمامی رانندگان درخواست می‌شود تا در هنگام تردد در این معابر سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

سرهنگ طالبی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۷ فقره تصادف در معابر درون‌شهری استان گیلان رخ داده است، گفت: از این تعداد ۱۴۹ فقره تصادف خسارتی و ۱۸ فقره نیز جرحی با ۱۹ نفر مصدوم بوده که مصدومان برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی همه رانندگان به شهروندان گیلانی برای استفاده از تاکسی‌های اینترنتی، تلفنی و اسنپ‌ها به دلیل عدم همخوانی گواهینامه برخی از رانندگان با وسیله نقلیه هشدار داد.

جانشین پلیس راهور گیلان  با اشاره به اینکه مهلت پرداخت جرائم رانندگی فقط تا آخر وقت اداری امروز است، گفت: بر اساس اطلاعیه‌های صادرشده جرائم رانندگی تا ۳۰ آذرماه سال جاری بخشیده شده بنابراین با توجه به این بعدازاین تاریخ این موضوع به وضعیت عادی خود بازمی‌گردد لذا دارندگان جرائم رانندگی نسبت به پرداخت آن تا پایان امروز اقدام کنند.