علت پخش نشدن شبکه مخفی زنان مشخص شد


۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۲ | کد خبر: ۲۷۹۱۶ چاپ

معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی و مدیریت تنظیم فضای رقابت ساترا اعلام کرد: دلیل وقفه‌ای که در انتشار مجموعه شبکه مخفی زنان افتاده، عدم ارائه به موقع قسمت‌های این مجموعه برای بررسی به ساترا بوده است.

علت پخش نشدن شبکه مخفی زنان مشخص شد
کلانشهر:قسمت پانزدهم سریال کمدی‌-تاریخی «شبکه مخفی زنان» که جمعه‌ها از سامانه نماوا پخش می‌شود، بیستم آبان‌ماه ۱۴۰۱ پخش نشد؛ و روابط عمومی نماوا درباره پخش نشدن قسمت پانزدهم مجموعه شبکه مخفی زنان گفته است: سریال شبکه مخفی زنان با وجود پیگیری‌های مدیران نماوا با عدم پاسخگویی از سمت ساترا روبه‌رو شد.  

براساس پیگیری انجام شده از سوی باشگاه خبرنگاران جوان از سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا)، سریال «شبکه مخفی‌زنان» توقیف نشده است و دلیل وقفه‌ای که در انتشار این مجموعه اتفاق افتاده، عدم ارائه به موقع قسمت‌های این مجموعه برای بررسی به ساترا بوده است.

همچنین معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا طی گفت‌و‌گویی کوتاه ضمن تأیید جعلی بودن خبر توقیف این سریال گفت: تأکید ساترا این است که سریال‌ها باید با برنامه‌ریزی دقیق پلتفرم‌ها در موعد مقرر پخش شود و ساترا حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان آثار نمایشی را یکی از وظایف خود می‌داند.

افراسیابی معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی و مدیریت تنظیم فضای رقابت ساترا گفت: ساترا پیگیر است که پلتفرم قسمت‌های باقی مانده از سریال را در اسرع وقت به معاونت نظارت و پایش ارایه کند و انشالله امیدوارم بان برنامه ریزی به موقع توسط پلتفرم و همکاری ساترا قسمت‌های باقی مانده در زمان مقرر پخش شود و شاهد وقفه و بی نظمی در پخش قسمت‌های سریال نباشیم.

نظر شما:

security code