خبرگزاری فارس با اشاره به اتفاقات 25 آبان مطرح کرد

آغاز فاز اقدام مسلحانه در ایران/مقایسه اتفاقات اخیر با حوادث دهه ۶۰ 


۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۰:۵۰ | کد خبر: ۲۷۹۷۰ چاپ

خبرگزاری فارس نوشت:فحاشی‌های رکیک، حملات وحشیانه به پلیس با سلاح سرد و حالا استفاده از سلاح جنگی برای کشتن مردم، نشان از برنامه جدید آن‌ها می‌دهد

آغاز فاز اقدام مسلحانه در ایران/مقایسه اتفاقات اخیر با حوادث دهه ۶۰ 
کلانشهر : خبرگزاری فارس با اشاره به چند درگیری مسلحانه 25 آبان در تهران،اصفهان و ایذه نوشت:حوادث چهارشنبه در تهران، ایذه(اینجا بخوانید) و اصفهان(اینجا بخوانید) نشان می‌دهد، تجزیه‌طلبان پس از ناکامی در اعتصاب و اغتشاشات وارد فاز اقدام مسلحانه شده‌اند. این اقدام با هدف تحریک مردم و نیروهای انتظامی برای ایجاد جنگ داخلی انجام می‌شود.

تجزیه‌طلبان افزایش سطح خشونت و درگیری را در دستور کار قرارداده‌اند. فحاشی‌های رکیک، حملات وحشیانه به پلیس با سلاح سرد و حالا استفاده از سلاح جنگی برای کشتن مردم، نشان از برنامه جدید آن‌ها می‌دهد.

در هفته‌های گذشته مقادیر زیادی سلاح در مناطق مختلف کشف شده که از مرزهای مختلف وارد کشور شده بود. پیشتر جان بولتن و برخی مقامات و عوامل مرتبط با جریانات ضدایرانی اعلام کرده بودند که اغتشاشگران در ایران را مسلح کرده‌اند.

 

همزمان برخی افراد و رسانه‌ها به صورت هدفمند با تحریک سیاسی، مذهبی و قومیتی عملا زمینه را برای اقدامات تروریستی مهیا می‌کنند.

پلیس برای جلوگیری از کشته شدن احتمالی اغتشاشگران، اصرار دارد در مهار اغتشاشات از سلاح جنگی استفاده نکند.

برخی اتفاقات اخیر را از لحاظ تاریخی با حوادث ابتدای دهه ۶۰ مقایسه می‌کنند.