پلیس خبر داد؛

دستگیری عاملان قتل مرد ۴۰ ساله کمتر از ۲۴ ساعت در شالکوه رشت


۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۸ | کد خبر: ۲۸۶۱۶ چاپ

 فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: با حضور پلیس و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که مردی ۴۰ ساله حین درگیری بر اثر اصابت گلوله اسلحه شکاری به قتل رسیده و دو مرد ۲۱ و ۲۸ ساله دیگر که در این نزاع حضور داشتند، مجروح و به بیمارستان منتقل شده‌اند

دستگیری عاملان قتل مرد ۴۰ ساله کمتر از ۲۴ ساعت در شالکوه رشت
کلانشهر: جانشین فرمانده انتظامی استان از تیراندازی و قتل یک نفر در منطقه شالکوه شهرستان رشت خبر داد و گفت: قاتل ۴۸ ساله و دو همدست وی دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزازی صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرهنگ حسین حسن‌پور گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری و تیراندازی منجر به قتل در منطقه شالکوه شهرستان رشت، ماموران انتظامی بلافاصله با حضور در محل، پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: با حضور پلیس و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که مردی ۴۰ ساله حین درگیری بر اثر اصابت گلوله اسلحه شکاری به قتل رسیده و دو مرد ۲۱ و ۲۸ ساله دیگر که در این نزاع حضور داشتند، مجروح و به بیمارستان منتقل شده‌اند.
جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه برابر تحقیقات صورت گرفته معلوم شد که مقتول به همراه همدستانش به علت اختلافات قبلی و قمار با چوب و چماق با ۳ نفر دیگر درگیر شده‌اند گفت: کارآگاهان آگاهی با اقدامات فنی عاملان تیراندازی و قتل را در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی کردند.
سرهنگ حسن‌پور با بیان اینکه ماموران آگاهی قاتل ۴۳ ساله و دو برادر وی را در شهر رشت دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری را از مخفیگاه آن‌ها کشف کردند گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
وی در پایان با اشاره به نقش بی‌بدیل تعامل و همکاری مردم با پلیس برای برخورد با مجرمان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظر شما:

security code