تامین بیش از ۶ میلیون قوطی شیرخشک رژیمی


۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۹ | کد خبر: ۲۸۸۴۱ چاپ

رئیس اداره شیرخشک رژیمی و غذای ویژه سازمان غذا و دارو از تامین بیش از شش میلیون قوطی شیرخشک رژیمی از ابتدای سال‌جاری تا پایان آبان ماه خبر داد.

تامین بیش از ۶ میلیون قوطی شیرخشک رژیمی
کلانشهر: بهادر صیدمحمدیان از تامین بیش از شش میلیون قوطی شیرخشک رژیمی از ابتدای سال تا پایان آبان‌ماه خبر داد و گفت: سه میلیون و ۲۲۴ هزار قوطی وارداتی و سه میلیون و ۳۹ هزار و ۳۸۷ قوطی تولید داخل بوده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه زنجیره تامین شیرخشک رژیمی و غذای ویژه از اوایل سال ۱۴۰۱، افزود: امور مربوط به نظارت، کنترل و رصد این فرآورده‌ها با راه‌اندازی این سامانه، انجام و تحت نظارت دقیق و مستقیم سازمان غذا و دارو و معاونت‌های غذا و دارو در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

به گفته رئیس اداره شیرخشک رژیمی و غذای ویژه سازمان غذا و دارو از تاریخ اول آبان ماه امسال تا ۱۰ آذر، بالغ بر یک میلیون و ۹۰ هزار قوطی شیرخشک رژیمی و ۵۶۰ هزار قوطی (ساشه غذای ویژه) بیمارستانی در سراسر کشور توزیع شده است.

 

بنابر اعلام مرکز اطلاع‌رسانی سازمان غذا و دارو، صید محمدیان گفت: برای اولین بار بر اساس اعلام نیاز معاونت‌های غذا و دارو، جلسات بازخوانی متعددی با تامین‌کنندگان انواع شیرخشک رژیمی توسط اداره کل امور فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل انجام می‌شود تا برنامه‌ریزی لازم به منظور تامین فرآورده‌ها در هر گروه بیماری به‌موقع انجام شود.

نظر شما:

security code