از حدود یک ماه پیش و چند روز بعد از فوتِ دردناک مهسا امینی، او در برنامه حال خوب دیده نشده و زمزمه حذف این مجری به گوش می‌رسد. 

حذف یک مجری دیگر از تلویزیون ؛ اخراج یا کناره‌گیری؟
کلانشهر: دایره صداوسیما هر روز و هر روز، تنگ‌تر می‌شود! بعد از عادل فردوسی‌پور، مهران مدیری، احسان علیخانی و سروش صحت، نوبت به محمدرضا یزدانپرست رسید و بیش از یک ماه است که از او خبری نیست.

یزدانپرست، روزنامه‌نگار و مجری تلویزیون که با برنامه‌های خبری و انتقادهای جنجالی شناخته می‌شد، چندهفته‌ای هست که روی آنتن نیست و برنامه حال خوب را اجرا نمی‌کند.

او در این برنامه که گفت‌وگو با متخصصین روان‌شناسی را در دستور کار داشت و خبری از انتقادهای جنجالی‌اش مثل گذشته در برنامه‌هایی مثل صبح بخیر ایران، باصبح، تیتر دو و از فراز الوند، در کار نبود، اجرای برنامه‌ای را به عهده داشت که به سلامتِ روان مردم و مباحث اجتماعی مربوط می‌شد.از حدود یک ماه پیش و چند روز بعد از فوتِ دردناک مهسا امینی، او در برنامه حال خوب دیده نشده و زمزمه حذف این مجری، در ادامه اخراج، خداحافظی و حذف مجریانِ غیرهمسو با آنچه تلویزیون انتظار دارد به گوش می‌رسد و پیداست که دایره صداوسیما دارد هر روز و هر روز، تنگ‌تر از گذشته می‌شود.

 

نظر شما:

security code