باید با عوامل فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی برخورد شود

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از مبارزه با فساد در حوزه‌ بهداشت و درمان حمایت می‌کند، گفت: وزارت بهداشت کمر همت برای مقابله با فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی را بسته است ما هم در این راه همراه هستیم و آن‌ها را تنها نمی‌گذاریم.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، منوچهر جمالی با اشاره به تاکیدات اخیر وزیر بهداشت درباره‌ فساد در حوزه‌ بهداشت و درمان، اظهار کرد: فساد موضوعی است که همواره در طول تاریخ وجود داشته و در واقع چیز جدیدی نیست. این‌که برخی از شرایط سوء استفاده می‌کنند و با داشتن روحیه بی‌تعهدی و بی مسئولیتی وسوسه می‌شوند این موضوع وقتی حاد خواهد شد که کشور در شرایط سخت قرار دارد و مردم هم فشار شدید اقتصادی را تحمل می‌کند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی افزود: کسانی از بیت‌المال و از امکانات دولتی سوء استفاده کرده و باعث فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی شدند. موضوعی که وزیر بهداشت به آن اشاره کرده و کمر همت برای مقابله با فساد در دارو و تجهیزات پزشکی را بسته است. ما هم از این کار حمایت می‌کنیم و دولت را تنها نخواهیم گذاشت. 

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد:‌ موضوع فساد مربوط به دوران آقای نمکی نیست. از مدت‌ها قبل بوده و اکنون شدید شده که اعتراضاتی هم از سوی مردم به وجود آورده است. نظر وزیر بهداشت مقابله و مبارزه با فساد است که مجلس و کمیسیون بهداشت هم کمک کرده و باید سیستم‌های نظارتی هم در این راه به وزیر کمک کند. برخورد جدی امری لازم است تا مشل حل شود. 

نظر شما:

security code