بعد از تساوی ملوان در خانه برابر سپاهان

مربی ملوان: بد بودن کیفیت توپ، بهانه است


۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۹:۳۰ | کد خبر: ۲۹۳۱۷ چاپ

بازی تیم های ملوان بندر انزلی با سپاهان اصفهان برنده نداشت.اما مربی ملوان می‌گوید تیمش کار بزرگی کرده که توانسته از سپاهان امتیاز بگیرد

مربی ملوان: بد بودن کیفیت توپ، بهانه است
کلانشهر: لیگ برتر فوتبال ایران با وقفه‌ای ۵٠ روزه از  تعطیلی به خاطر جام جهانی، سرانجام از امروز با برگزاری هفته دوازدهم از سر گرفته شد و در یکی از مهم‌ ترین دیدارها ملوان بندر انزلی در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران این شهر برابر سپاهان اصفهان به تساوی بدون گل رسید.

ملوان بندرانزلی با این نتیجه ۱٠ امتیازی شد و موقتا به رده سیزدهم جدول رده بندی رفت.
تیم سپاهان اصفهان هم با ۲۱ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفت. 
داوری این مسابقه را امیرسامان سلطانی با کمک های یعقوب سخندان و دانیال باشنده بر عهده داشت.

مربی ملوان: بد بودن کیفیت توپ، بهانه است

بعد از پایان مسابقه مربی ملوان گفت تیمش کار بزرگی کرده که توانسته از سپاهان امتیاز بگیرد.

 

به گزارش ایسنا، مهران برزگر، مربی تیم ملوان که به دلیل محرومیت مازیار زارع سرمربی این تیم در نشست خبری پس از تساوی بدون گل تیمش برابر سپاهان حضور پیدا کرده بود گفت: بازی بسیار سختی بود و مقابل یکی از باکیفیت‌ترین تیم‌های لیگ برتر قرار گرفتیم. این سخت‌ترین بازی ما در این هفته‌ها بود. کادر فنی و بازیکنان بزرگی داشتند که ما را تحت فشار قرار دادند.

وی ادامه داد: تعطیلات به ضرر ما شد و ریتم خوب ما قطع شد اما اولین بازی بعد تعطیلات بود و مقابل تیم خوب سپاهان توانستیم یک امتیاز بگیریم که بد نبود اما راضی نیستیم. تلاش بازیکنان خیلی خوب بود و تمام نکات فردی و تیمی را رعایت کردند. سپاهان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و تا هفته دوازدهم بیشترین فشاری که یک تیم توانست به ما بیاورد، سپاهان بود.

برزگر در خصوص غیبت هواداران عنوان کرد: تماشاگران صاحب اصلی ملوان هستند. ما از غیبت آن‌ها ضرر می‌کنیم و در لیگ برتر حمایت هواداران مهم است. ما نمی‌دانیم چه اتفاقی رخ داده است اما به آن‌ها نیاز داریم.

مربی ملوان درباره اعتراض مورایس به باد توپ‌ها گفت: توپ‌ها را سازمان لیگ می‌دهد و ما هم راضی نیستیم. مسئله دوم این است که داور یک بادسنجی دارد که آن را چک می‌کند. به نظرم این‌ها بهانه است که تیم حریف نتوانست بازی را ببرد. بهتر است این صحبت‌ها را نکنیم.

وی درباره مشکل ملوان در گلزنی تصریح کرد: با آنالیزی که از سپاهان داشتیم، خط دفاع این تیم روی توپ‌هایی که پشت مدافع ارسال می‌شد، آسیب‌پذیر بودند. ما هم ۲ وینگر سرعتی خود را آن جا گذاشتیم که بتوانیم از فضاها استفاده کنیم. البته بازی سنگینی بود و به عنوان یک تیم کم‌تجربه مقابل یک تیم قدرتمند ظاهر شدیم. همین که یک امتیار گرفتیم، خوب است.