وزیر کشور تعلیم و تربیت را از مهم‌ترین تجربیات «محمدطیب صحرایی» استاندار جدید کرمانشاه دانست و با بیان اینکه دکتر صحرایی چهره ای خلاق، مبتکر و اندیشمند است، گفت: تجربیات ارزشمند وی می تواند به خوبی کرمانشاه را به سمت پیشرفت هدایت کند.

اصلاحات اقتصادی کشور به خوبی پیش رفت و با کمترین پیامدها به نتیجه رسید!
کلانشهر: به گزارش ایرنا «احمد وحیدی» روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه در سرسرای شهدای دولت استانداری اظهار داشت: امروز به برکت تبعیت از خون شهدا در مسیر رسیدن به قله پیشرفت هستیم و این‌ موضوع دشمنان ما را ناراحت کرده است.

 وی افزود: دشمنان امروز تمام تلاش خود را برای ایجاد یاس و نا رضایتی در جامعه ایران اسلامی به کار گرفته است اما ما همچنان در مسیر رشد کشور حرکت می کنیم.

 دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور است

 

وزیر کشور در ادامه گفت: دشمن به دنبال این است که محبت آحاد جامعه به یکدیگر را به دشمنی تبدیل کند و آنان را در مقابل هم قرار دهند.

وحیدی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور و زیر پا بردن استقلال ایران اسلامی است، افزود: استقلال امروز جمهوری اسلامی ایران دشمنان را بر آشفته و به دنبال آن است که سرمایه های گرانقدر جوانان ما را بگیرند و آن را با ولنگری تبدیل کنند.

وی عنوان کرد: دشمن به دنبال آن است که خبرهای مهم و پیشرفت های کشور را با حاشیه سازی مخدوش نماید.

وزیر کشور تاکید کرد: دشمن به دنبال آن است که فعالیت های اقتصادی دولت را مخدوش کند و جلوی پیشرفت اقتصادی کشور را بگیرد.

وحیدی ادامه داد: امروز مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسوولان کشور اعتماد دارند اما دشمن در تلاش است که این موضوع را به بی اعتمادی تبدیل کند.

وی با بیان اینکه دشمن با تمام تلاش ها و همه نیروهای اهریمنی که به میدان آورد باز هم همچون گذشته شکست خورد، گفت: دشمن مادامی که ما به متعهد به انقلاب باشیم نمی تواند راهی برای رخنه به کشور پیدا کند.

اصلاحات اقتصادی دولت به خوبی پیش رفته است

وزیرکشور در ادامه گفت: دشمنان برای لطمه زدن به ایران اسلامی گروهک های تجزیه طلب و تروریست را به میدان آوردند به عنوان مثال در کرمانشاه ۲ هزار نفر از این افراد را روی کار آوردند.

وحیدی با بیان اینکه دولت از زمان به روی کار آمدن با مشکلات بسیاری همچون کرونا و مردمی سازی یارانه ها روبه رو شد، افزود: همان طور که دیدیم اصلاحات اقتصادی کشور به خوبی پیش رفت و با کمترین پیامدها به نتیجه رسید.

وی به عملکرد «بهمن امیری‌مقدم» استاندار پیشین نیز اشاره کرد و گفت: در طول یک سال گذشته اتفاقات مطلوبی در استان کرمانشاه از جمله بازگشایی مرز خسروی، تردد زایران اربعین حسینی و مدیریت نا آرامی ها رخ داد.

وزیر کشور تعلیم و تربیت را از مهم‌ترین تجربیات «محمدطیب صحرایی» استاندار جدید کرمانشاه دانست و با بیان اینکه دکتر صحرایی چهره ای خلاق، مبتکر و اندیشمند است، گفت: تجربیات ارزشمند وی می تواند به خوبی کرمانشاه را به سمت پیشرفت هدایت کند.