مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با عذرخواهی از حواشی اخیر بوجود آمده، اعلام کرد درباره انتخاب سرمربی تیم ملی بهترین تصمیم را خواهند گرفت.

بابت اتفاقات رخ داده در شبکه ورزش عذرخواهی می کنم/باید صعود می کردیم؛ می خواهیم در جام ملت ها جبران کنیم
کلانشهر: به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره حضور در برنامه جام 2022 شبکه ورزش گفت: قبل از هر چیز وظیفه خود می‌دانم بار دیگر از همراهی صمیمانه رسانه‌ها در طول جام جهانی تشکر کنم. من و همکارانم در فدراسیون فوتبال بی‌صبرانه علاقه‌مند به دریافت پیشنهادات و انتقادات دوستان رسانه‌ای هستیم. درباره مباحث مربوط به حضور در برنامه شبکه ورزش، آن شب به صورت کلی انتظاراتی از نحوه سؤالات و خود سؤالات داشتم که اینجا قصد ندارم و  نمی‌خواهم آن را باز کنم، اما برای مثال در بحث سرمربی پیشین تیم ملی، آقای جواد خیابانی می‌توانستند بگویند روند پرونده ویلموتس چه شد که من هم باید پاسخ می‌دادم. ایشان هم البته پذیرفتند. آقای خیابانی به یکباره گفتند پرونده ویلموتس کجاست. شاید من هم نباید یکباره می‌گفتم در جیبم است، ولی باید روند را توضیح می‌دادم که این کار را انجام دادم. به صورت کامل این را توضیح دادم که پرونده ویلموتس با جرایمش 9 میلیون و 200 هزار یورو شده بود که این رقم شکست.

وی درباره مباحث مطرح شده با رسول مجیدی، مجری جوان این برنامه تصریح کرد: واقعیت این است که این مجری، مثل فرزند خود من است و به او علاقه هم دارم. در آغاز جام جهانی هم تنها با او در همین برنامه صحبت کردم. روز آخر هم قرار شد به برنامه بروم. من به ایشان علاقه دارم و عذرخواه هم هستم. در فدراسیون فوتبال افرادی در سن ایشان کارهای مهمی را انجام می دهند. دوست ندارم ایشان هم ناراحت شود. اخیراً هم در نشستی با مسولان محترم، ارتباطات میان صدا و سیما و فدراسیون فوتبال تنظیم شد.
پرونده قضایی مهدی تاج؛ از شایعه تا واقعیت!

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به نتایج تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر خاطرنشان کرد: نتیجه همیشه در زمین رقم می‌خورد. درست است که ما در بیرون زمین فشار بدی را تحمل کردیم و بازیکنان اصلاً تمرکز دوره‌های قبلی را نداشتنند و شاید زمان بگذرد  و دیگر کسی یادش نیاید که این مسائل چه بود، همانطور که در بازگشت ما به ایران خیلی به این موضوع مهم پرداخته نشده که تیم چقدر در قطر از فضای تمرکز و رقابت فاصله داشت. با این حال پذیرفته‌ام که شکست خوردیم و بابتش هم حتماً عذر می‌خواهم. اگرچه عذرخواهی ما در بیانیه فدراسیون را کسی ندید ولی من و همکارانم با کمال خضوع و فروتنی این کار را انجام داده بودیم. اعتقاد دارم تیم ملی در اوضاع نرمال و طبیعی با این بضاعت صعود می‌کرد.

تاج یادآور شد: می‌دانم بحث اصلی این روزهای فوتبال درباره موضوع سرمربی تیم ملی است. از همه می‌خواهم اجازه داده شود در این زمینه بهترین تصمیم را بگیریم. من اطمینان می‌دهم فدراسیون و هیئت رئیسه امانتدار مردم خواهند بود و بهترین تصمیم را خواهند گرفت. هدف ما جبران این نتیجه در جام ملت‌های آسیا است و ان‌شاءالله با در نظر گرفتن همه جوانب و صلاح تیم ملی تصمیم‌مان را اعلام می‌کنیم‌.

وی درباره برنامه‌های آینده مربوط به رقابت‌های باشگاهی در آسیا خاطرنشان کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا فرمت جدیدی از رقابت‌های لیگ قهرمانان را ابلاغ کرده است. به زودی در این باره با مردم صحبت های زیادی خواهم داشت. در این مجال، باز هم به مردم شریف ایران که روزهای سختی را پشت سر گذاشتند، سلام می‌گویم. امیدوارم همیشه مثل امروز که رحمت الهی بارید و کام همه را شیرین کرد، شاد باشند. از همه طلب همراهی می‌کنم و امیدوارم بازهم در آینده فرصت این را داشته باشیم که شادی را به ملت هدیه بدهیم.

جزئیات جدید از پرونده فساد در فوتبال
پرداخت ۷۵ سکه به عنوان رشوه!

نظرات شما:

M 4 دی 1401 ساعت 12:10

عذر خواهی نتیجه و فایده ای ندارد ایشان بعد از کسب آن نتایج ضعیف و دهن کجی به مردم و دو مجری برنامه باید استیفاء بدهد.

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code