اولتیماتوم پلیس درباره حجاب به سلبریتی ها


۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۲ | کد خبر: ۲۹۵۳ چاپ
اولتیماتوم پلیس درباره حجاب به سلبریتی ها

سخنگوی نیروی انتظامی از تذکر و برخورد با بدحجابی سلبریتی‌ها خبرداد.

به گزارش پاایگاه خبری  کلانشهر و به نقل از ایسنا، سردار احمد نوریان درباره اینکه به نظر می‌رسد برخورد پلیس با موارد بدحجابی مردم عادی تندتر از سلبریتی‌ها و ... است، گفت: وقتی یک تخلفی رخ دهد، برای پلیس تفاوتی ندارد که مرتکب آن تخلف چه کسی باشد و همه در برابر قانون یکسان هستند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس در برخورد با بدحجابی برابر قانون رفتار می‌کند، افزود: بر همین اساس برای پلیس فرقی ندارد که فرد متخلف بازیگر باشد، خبرنگار باشد یا هر فرد دیگری و وعیار عمل ما قانون است.

 

سخنگوی ناجا با بیان اینکه پیام پلیس در برخورد با بدحجابی به همه منتقل شده است، تصریح کرد: همه افراد در جامعه باید اخلاق و قانون را رعایت کنند.

نوریان در مورد اینکه آیا پلیس تاکنون به این افراد تذکر داده است؟ گفت: افراد ممکن است نا آگاهانه یا بر اثر غفلت دست به چنین کاری زده باشند که به آنان تذکر داده شده و در صورتی که چندین بار تکرار شود با آن برخورد نیز خواهد شد کما اینکه مواردی بوده که به آنها تذکر
 داده‌ایم.

وی در مورد اینکه آیا در مورد پوشش بازیگران به وزارت ارشاد نیز تذکرات لازم داده شده است؟ اظهارکرد: در این مورد تذکرات لازم به وزارت ارشاد نیز داده شده است و ما از آنان نیز خواسته‌ام تا این موارد را به هنرمندان منتقل کند.

نوریان در مورد آندسته از سلبریتی‌ها و افرادی که اقدام به ترویج حجاب اختیاری و ... در فضای مجازی می‌کنند هم گفت: در این زمینه نیز به طور خاص تذکراتی داده شده و پیگیری نیز می‌شود.

بازداشت ۳ مأمور کلانتری به علت برخورد خشن با زن جوان در لواسانات؛
پلیس:در اتومبیل این زن کمی «گراس» کشف شد
دستور رهبر طالبان درباره پوشش ایده آل زنان افغان
زنان سرپیچی کنند مردهای خانواده مجازات می‌شوند

نظر شما:

security code