تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟


۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۰ | کد خبر: ۲۹۷۰۴ چاپ

تلویزیون برای پنجشنبه و جمعه این هفته، ۸ و ۹ دی ماه ۳۵ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آماده پخش کرده است.

 تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟
کلانشهر: فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن‌های «قلاده‌های طلا»، «عملیات پایتخت»، «نبرد خلیج فارس»، «هوشیاری موقت»، «خاموشی ستاره»، «منصور»، «کمک»، «ابابیل»، «شب بخیر و موفق باشید»، «مسیر روشن»، «خرس قطبی کوچولو ۲»، «چهار بچه و نصفی»، «محرمانه تهران»، «دالاس»، «بهترین ساعات»، «چهل روز تا برادری»، «ملاقات با والدین»، «نشانه ها»، «تنها میان امواج»، «گام بزرگ»، «مصادره»، «اهانت»، «دست های آلوده»، «قطار ۳:۱۰ به یوما»، «برنی دلفین»، «خارج از دید»، «مادربزرگ اوه»، «تنها در خانه ۲»، «نبرد خلیج فارس»، «بهاران»، «پسرم رسول»، «ساخت آمریکا»، «مسیح»، «لویی پاستور» و «چاقوکشی» آخر هفته از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی جمعه، ۹ دی ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

در این فیلم خواهید دید: در انتخابات سال ۸۸، با اعلام نتایج، اعتراض‌های عده‌ای از مردم شکل تظاهرات به خود می‌گیرد و مأموران وزارت اطلاعات پیگیر حوادث هستند. جاسوسی که در خارج از کشور آموزش دیده، خود را وارد تظاهرات می‌کند و با کمک دوستان سلطنت طلبش شعارها را هدایت می‌کند و هر بار کسی را به قتل می‌رساند. مأموران با تله گذاشتن چند بار به جاسوس نزدیک می‌شوند، اما هر بار کسی او را باخبر می‌کند و فراری می دهد. در شرایطی که مأموران به یکدیگر مظنون شده اند و فضای کاری آنها متشنج شده، سرانجام مرد جاسوس به شدت زخمی می‌شود و از طرف دیگر یکی از مأموران که عامل نفوذی بوده و جاسوس را خبر می‌کرده و فراری می‌داده،‌ دستگیر می‌شود، اما خود جاسوس با ظاهر مبدل و مدارک جعلی موفق به فرار از کشور می شود و ...

امین حیایی، حمیدرضا پگاه، محمدرضا شریفی نیا، علیرام نورایی و نیلوفر خوش خلق در فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» به کارگردانی محمدرضا آهنج جمعه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: مبادله‌ای بین تشکیلات امنیتی ایران و یک جاسوس بیگانه صورت می‌گیرد. حامد مامور امنیتی ایرانی برای معالجه به خارج از کشور سفر می‌کند، اما در این سفر ربوده می‌شود ... .

حمیدرضا پگاه، لیلا بلوکات، شهروز ابراهیمی، نازآفرین کاظمی، مریم سلطانی، مژگان ترانه، امیرکاوه آهنین جان، امیرمحمد زند، محمود مقامی و پروانه صلابت در فیلم تلویزیونی «عملیات پایتخت» بازی کرده‌اند.

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس» به کارگردانی فرهاد عظیما جمعه ساعت هشت پخش خواهد شد.

در این فیلم نبردی فرضی بین یک ناو جنگی ایرانی به نام ناو ولایت و تعداد زیادی از ناوهای جنگی آمریکا در خلیج فارس می‌پردازد. در این نبرد، در ابتدا تمامی موشک هایی که ناو ایرانی به سمت ناوگروه آمریکایی شلیک می‌کند منهدم شده و به اهداف اصابت نمی کند. فرمانده ناو ایرانی درمی‌یابد برای از بین بردن سپر دفاعی ناوهای آمریکایی باید سامانه دفاعی آنها توسط روبات‌های تک تیرانداز از کار بیفتند. در همین راستا تعدادی از روبات‌های تک تیرانداز ساخت ایران این مأموریت را به انجام می‌رسانند و با از کار افتادن سیستم دفاعی ناوها تعدادی از آنها مورد اصابت موشک قرار می گیرد که ...

فیلم سینمایی جدید «هوشیاری موقت» به کارگردانی جی جی وینلاو جمعه ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی نانی هازلِهارست، کلودیا کاروان و استفان کوری؛ درباره جون ویلتون زنی حدودا ۷۰ ساله است که پنج سال قبل پس از چند سکته مغزی دچار آلزایمر عروقی و زبان پریشی شده و در آسایشگاه سالمندان بستری است. او در یکی از دوره‌های چند روزه ای که او تمام خاطراتش را به یاد می‌آورد، با زیرکی از خانه سالمندان فرار کرده و به خانه‌اش می‌رود.

فیلم سینمایی «خاموشی ستاره» به کارگردانی ماهش مانجری کار شنبه، ۱۰ دی ماه ساعت ۵ دقیقه بامداد پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی نانا پاتیکار، مهدا مانجریکار و رینمایی دیشپانده آمده است: گانپات ستاره خوشنام تاتر است که پس از بازنشستگی اموالش را بین دختر و پسرش تقسیم می‌کند. او خانه را به پسرش می‌دهد و پس از اندازش را به دخترش می‌بخشد. در ابتدا همه چیز خوب پیش می‌رود اما پس از بزرگ شدن نوه اش تنش در خانواده زیاد می شود و در نهایت پس از دعوایی که بین گانپات و عروسش در می‌گیرد، او و همسرش خانه را ترک کرده و به خانه دخترش می روند. گانپات و همسرش مدتی همراه دختر و دامادشان زندگی می‌کنند اما ...

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «منصور» به کارگردانی سیاوش سرمدی پنج‌شنبه، هشتم دی ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره شهید ستاری است که با جدیت به دنبال هواپیماهای جنگی است تا بتواند رزمنده‌ها را تجهیز کند. در ابتدا آن‌ها با کارخانه ساخت هواپیما همکاری می‌کردند و صرفاً قطعات وارد شده از خارج از کشور را مونتاژ می‌کردند. اما این کارخانه با کارشکنی‌هایش باعث کند شدن و حتی توقف کار آن‌ها و نرسیدن هواپیماها به خلبانان ارتش شده ‌بود. تیمسار ستاری و تیمش ابتدا برای وارد کردن چند هواپیمای جنگی اقدام کردند که بخاطر حمله آمریکایی‌ها به هواپیماها و بمباران آن‌ها، با شکست مواجه شد. تیمسار ستاری به تیمش دستور داد که با داشته‌ها و دانش خودشان قطعات مورد نیاز هواپیماها را در یکی از سوله‌های ارتش، تولید کنند که ...

محسن قصابیان، مهدی کوشکی، جواد هاشمی، حمیدرضا نعیمی، علیرضا زمانی‌نسب، قاسم زارع و لیندا کیانی در فیلم سینمایی «منصور» بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی جدید «کمک» به کارگردانی مارک ماندن امروز ساعت ۱۶ پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی جودی کامر، استیون گراهام، ایان هارت و لسلی شارپ؛ درباره سارا برنر دختر جوانی است که به عنوان پرستار در خانۀ سالمندان آسمان روشن مشغول کار می‌شود. او رابطۀ بسیار خوبی با مددجویان برقرار کرده و رضایت مدیر آسایشگاه (استیو) را نیز جلب می‌کند. در میان تمام مددجویانِ سالمند و از کار افتاده، مرد میانسالی به نام تونی وجود دارد که به آلزایمر زودرس مبتلا شده؛ اما برخورد استیو با او به گونه‌ای است که گویا دچار زوال عقل شده و تمام خودباوری او را از بین می برد. سارا رابطۀ احساسی ویژه ای با تونی برقرار کرده و سعی می کند، او را به چشم یک دیوانه نبیند. چند ماه بعد، شیوع کرونا همه چیز را تحت تأثیر قرار می‌دهد و ... .

فیلم تلویزیونی «ابابیل» به کارگردانی جواد مزدآبادی جمعه ساعت ۱۰ به روی آنتن می‌رود.

در این فیلم خواهیم دید: ‌در اوج بحران‌های سال ۱۳۸۸ گروهی از معاندین با انقلاب به سرکردگی فردی به نام شاهپوری در جهت بر هم زدن نظم عمومی و ایجاد اغتشاش اقدام به عملیات کردند. این عملیات که از طرف غرب و همکاری برخی از کشورهای عربی صورت می‌گرفت توسط عملیات ضد جاسوسی نیروهای امنیتی ایران ... .

لیلا بلوکات، رامین راستاد، وحید شیخ‌زاده و حدیثه تهرانی در این تله‌فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «شب بخیر و موفق باشید» به کارگردانی جورج کلونی امشب ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پاتریشیا کلارکسون، جورج کلونی و دیوید استراتهرن آمده است: در سال ۱۹۵۳، جوزف مکارتی، سناتور ایالت ویسکانسین، با این ادعا که کمونیست‌ها در مناصب قدرت آمریکا رخنه کرده‌اند، تنش فراوانی در بخش‌های دولتی و خصوصی پدید آورده بود و میلو رادولوویچ، خلبان نیروی هوایی، به خاطر همان اتهام کمونیست بودن که مکارتی به او زد، از ارتش اخراج شده بود. اما اخراج رادولوویچ بدون تشکیل جلسه‌ای رسمی که اتهاماتش علناً مورد بررسی قرار گیرد، صورت گرفته و خودش نیز به حکم اخراجش اعتراض کرده و ... .

فیلم تلویزیونی «مسیر روشن» به کارگردانی حسن آخوندپور جمعه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: وحید یک بسیجی ۳۷ ساله به‌عنوان متخصص نجوم به‌تازگی کشف بزرگی کرده است. او برای جمعی از اعضای خارجی و متخصصان نجوم در حال توضیح است که سنگی شیشه پنجره را می‌شکند و بعد از برخورد با سر وحید او را مجروح می‌کند. سنگ در شلوغی‌ها بعد از انتخابات توسط معترضین پرتاب شده است. حمید برادر کوچک وحید دچار تردید و پشیمانی شده زیرا او در گروه معترضان بوده است. کشفیات وحید باعث می‌شود حسادت بعضی از بزرگان خارجی علم نجوم برانگیخته شده و اکتشاف او را بربایند....

سام درخشانی، سمانه پاکدل، حسین سلیمانی و زهره حمیدی بازیگران این تله فیلم هستند.

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «خرس قطبی کوچولو ۲» به کارگردانی پیت دی ریکر پنج‌شنبه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ماکزیمیلین آرتاجو، سلین وت و لیندر ولف آمده است: لارز یک توله خرس قطبی است که با پدر و مادرش در قطب شمال زندگی می‌کند. او به همراه دوست فوک خود، روبی برای نجات یک پنگوئن به نام کاروزو ناخواسته وارد قطار انسان ها می شوند و به جنوب می‌روند بعد از پیاده شدن از قطار وارد یک کشتی می شوند و ...

فیلم سینمایی «چهار بچه و نصفی» به کارگردانی اندی دی امونی جمعه ساعت ۹ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی تدی، رز مالسون، آلن، پیپا هیوود و متیو گود آمده است: دیوید و آلیس هر دو از همسرشان جدا شده‌اند و هر کدام صاحب دو فرزند هستند با هم ازدواج کرده‌اند ولی بچه‌هایشان چیزی نمی‌دانند آنها به یک کلبه ساحلی می‌روند که این موضوع را به بچه ها بگویند. بچه‌ها ابتدا واکنش تندی نشان می‌دهند و اصلا با هم کنار نمی آیند ولی در ساحل زیبای کلبه مشغول بازی می شوند. آنها یک موجود عجیب را در ساحل می‌بینند که با دیدن او ابتدا می‌ترسند ولی بعد با او دوست می‌شوند و ... .

فیلم تلویزیونی «محرمانه تهران» به کارگردانی مهدی فیوضی جمعه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.

داستان فیلم درباره شهاب دستان است که به عنوان نیروی جاسوسی برای یافتن دوست دوران کودکی‌اش فرامز و کشتن او وارد ایران می‌شود، فرامرز که اطلاعات زیادی از گروه و مافوقان خود در یک فلش دارد و از حضور در این باند پشیمان شده این اطلاعات را به عنوان مانع و سپری برای نجات جانش استفاده کرده است. شهاب به همراه همسرش در کشورهای مختلف به عنوان مدافع حقوق بشر در سمینارهای مختلف شرکت داشته اند. بعد از ورود به ایران و تلاش برای انجام ماموریت با فشار نیروهای مافوق در جریانی قرار می گیرد که ... .

علیرضا جلالی‌تبار، الهام جعفرنژاد، حمیدرضا افشار و سحر قریشی در فیلم سینمایی «محرمانه تهران» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «دالاس» به کارگردانی استارت هایسلر پنجشنبه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی گری کوپر، روت رومن، استیو کوکران، باربارا پیتن و ریموند مسی خواهید دید: بلید هلیستر برای انتقام گرفتن از کسانی که خانواده‌اش را به قتل رسانده اند وارد عمل می شود. او با کمک دوستش وایلد بیل هیکوک، در موقعیتی قرار می گیرد که ...

فیلم سینمایی «بهترین ساعات» به کارگردانی گرگ گیل اسپای امروز ساعت ۱۱ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی کریس پین، کیسی افلک و بن فاستر آمده است: برنی وبر افسر گارد ساحلی از دختر مورد علاقه‌اش میریام، خواستگاری می‌کند. میریام که شغل او را بسیار پرخطر می‌پندارد کمی در ازدواج با او تردید دارد. برنی با اصرار او را راضی می‌کند. برنی به دفتر گارد می‌رود تا از رییسش ریچارد چند روزی مرخصی بگیرد و به کارهای مربوط به ازدواجشان رسیدگی کند. ریچارد می‌گوید که یک نفت‌کش در طوفان گرفتار شده است و ... .

فیلم تلویزیونی «چهل روز تا برادری» به کارگردانی سیدمحمد طاهریان امروز ساعت ۱۳ پخش می‌شود.

این فیلم داستان مردی به نام سیاوش را روایت می کند که کارشناس ارشد مهندسی عمران است، او پیش از موعد بازنشسته می‌شود و همین مسئله باعث می‌شود که وی به فکر سفر به خارج از کشور و دیدار بچه‌هایش بیفتد اما ...

محمد فیلی، فرشید صمدی پور، سایه کبیری، باقر مرادی، حجت علیپور، غلامرضا نژاد مقدم، امین مرادی، پیمان کرمزاده و رضا رضایی در فیلم تلویزیونی «چهل روز تا برادری» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «ملاقات با والدین» به کارگردانی جی روچ امروز ساعت ۱۵ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی رابرت دنیرو و بن استیلر خواهیم دید: مردی به نام گرگ فاکر تصمیم می‌گیرد که با والدین دختر مورد علاقه‌اش دیدار و رضایت آنها را برای ازدواج با او جلب کند. البته پدر شکاک و بدگمان آن دختر، چالش‌هایی را برایش به وجود می‌آورد که ...

فیلم سینمایی «نشانه‌ها» به کارگردانی ام. نایت شیامالان پنجشنبه ساعت ۱۷ پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی ام. نایت شیامالان، ابیگیل برسلین، مل گیبسون و روری کالکین؛ درباره خانواده‌ای‌ است که پدر خانواده، گراهام گس، از راه کشاورزی مخارج را تأمین می‌کند. گراهام تا قبل از مرگ همسرش در حادثه رانندگی، کشیش هم بود، اما بعد از آن حادثه ایمان خود را از دست می‌دهد و لباس کشیشی را از تن درمی‌آورَد. شش ماه از حادثه می‌گذرد و همه چیز آرام پیش می‌رود، تا این که اتفاقی مرموز در مزرعه می‌افتد؛ اَشکالی پیچیده و نامفهوم در مزرعه آن‌ها ظاهر می‌شوند و ... .

فیلم سینمایی «تنها میان امواج» به کارگردانی جیمز مارش امشب ساعت ۱۹ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی راشل ویز، کولین فرت و دیوید تیولیس آمده است: دونالد کراست کارمند یکی از شرکت‌های بهره‌برداری الکتریکی است. او روابط بسیار عاشقانه و صمیمی‌ای با همسر و سه فرزند خود داشته و آرزو دارد تا همسر و فرزندانش را در رفاه و آسایش ببیند. به همین منظور تلاش می‌کند تا با انجام فعالیت‌های هرچند کوچک، به سطح رفاه خانواده ارتقا ببخشد. او دستگاه جهت یابی مسیر دریایی را اختراع می‌کند و از طرفی خبر آغاز یک مسابقه قایقرانی برای سفر به دور دنیا را می شنود و همین امر سبب می‌شود تا در ذهن او رویای سفر در دور دنیا به وسیله یک قایق بادی شکل بگیرد. او به سراغ یک سرمایه‌گذار می‌رود و ... .

فیلم سینمایی «گام بزرگ» به کارگردانی آنتونیو پادوان امشب ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی استفانو فرسی، جوزپه باتیستون، فلاویو بوچی و کامیلیا فیلیپی خواهیم دید: ماریو متوجه می‌شود که از ازدواج دوم پدرش یک برادر ناتنی به اسم داریو دارد. داریو علاقمند به فضانوردی و رفتن به کره ماه است و تصمیم می‌گیرد به تنهایی یک موشک برای رفتن به ماه بسازد که ... .

فیلم سینمایی جدید «مصادره» به کارگردانی مهران احمدی امشب ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

داستان فیلم از دهه ۵۰ آغاز می‌شود و داستان یک ساواکی به نام اسماعیل یارجانلو است که درگیر ماجراهایی می‌شود. او که کارمند ساواک است با خرید بلیت بخت آزمایی برنده اعانه ملی می‌شود و ... .

رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، مزدک میرعابدینی، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی و مهران احمدی در فیلم سینمایی «مصادره» به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی «اهانت» به کارگردانی سیدنی لومت جمعه ساعت یک بامداد پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی شان کانری، ترور هاوارد،‌ ویوین مرچنت، یان بلنن، پیتر باولز،‌ درکت نیوارک و رونالد راد خواهیم دید: کارآگاه جانسون به مدت بیست‌ سال به عنوان یک افسر پلیس به انجام وظیفه پرداخته‌است. وی که در نتیجه یک عمر سروکار داشتن با جرم و جنایت بسیار خشن و عصبی شده‌است، باکستر، یک متهم به آزار جنسی را با چاقو به قتل می‌رساند. وی به جرم قتل باکستر مورد بازجویی قرار می‌گیرد، اما ...

فیلم سینمایی «دست های آلوده» به کارگردانی سیروس الوند جمعه ساعت ۱۳ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که: سیامک و دیبا، نادر و رؤیا چهار جوان هستند که دست به سرقتی بزرگ از یک مراسم عروسی اعیانی می‌زنند. سیامک جواهرات سرقت شده را پیش نسرین که قصد دارد با او ازدواج کند، امانت می‌گذارد، اما ...

ابوالفضل پورعرب، هدیه تهرانی، امین حیایی، زنده یاد عسل بدیعی، سعید پیردوست و شهاب عسگری در فیلم سینمایی «دست های آلوده» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی «قطار ۳:۱۰ به یوما» به کارگردانی جیمز منگولد جمعه ساعت ۱۵ پخش می‌شود.

این فیلم با بازی راسل کرو و کریستین بیل؛ درباره کلانتر منطقه ای دور افتاده است که یک مجرم خطرناک به نام بن وید را دستگیر کرده و قرار است او را برای اجرای حکم اعدام راس ساعت سه و ده دقیقه سوار قطاری به مقصد یوما کنند. از طرفی افراد بن قصد دارند در او را در مسیر کلانتری تا ایستگاه قطار فراری دهند. کلانتر چند نفر را استخدام می کند تا با کمک هم او را قطار رسانده و تحویل مامورها بدهند. یک مزرعه دار که به دلیل بدهی در آستانه از دست دادن مزرعه‌اش است ... .

فیلم سینمایی «برنی دلفین» به کارگردانی کرک هریس جمعه ساعت ۱۹ پخش می‌شود.

این فیلم با بازی تری امرسون و مارتی پول؛ درباره خواهر و برادری است که با دلفینی به نام برنی دوست هستند و در ساحل جزیره برای خود کمپی برای تفریح درست کرده اند. روزی آنها متوجه حضور افرادی ناشناس در ساحل می‌شوند که درباره ساخت و سازهای غیر قانونی (کارخانه شیمیایی) در ساحل مشغول گفتگو هستند. این فعالیت‌ها برای محیط زیست و جانوران آبی زیانبار است. همزمان، دلفین آنها نیز که در ساحل گرفتار شده و از خانواده اش دور افتاده، در زیستگاه آبزیان پیدا می شود، در حالی که بر روی پوستش سوختگی هایی به وجود آمده و تحت درمان قرار دارد و ... .

فیلم سینمایی «خارج از دید» به کارگردانی استیون سودربرگ جمعه شب ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جرج کلونی و جنیفر لوپز آمده است: جک فولی سارق حرفه ای بعد از سرقت از بانک به دلیل روشن نشدن ماشینش دستگیر می شود و به زندان می افتد. او پس از سه بار محکومیت به جرم سرقت، برای بار چهارم به سی سال زندان محکوم می شود. او تصمیم به فرار می گیرد اما سر بزنگاه توسط یک پلیس زن به نام کارن دستگیر و به زندان می‌افتد و ... .

فیلم سینمایی «مادربزرگ اوه» به کارگردانی جئون سه گی جمعه ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

این فیلم با بازی هیون بای دانگ، جین بای سو و کیم جو یون؛ داستان مادربزرگی است که دچار آلزایمر است و با پسر و نوه اش زندگی می‌کند. بعد از حادثه ای که برای نوه اتفاق می‌افتد او باید با وجود آلزایمر سعی در کشف راز ماجرا کند که ...

شبکه کودک

فیلم سینمایی «تنها در خانه ۲» به کارگردانی کریس کلمبوس پنج‌شنبه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مکالی کالکین، جو پسی و دنیل استرن خواهیم دید: همۀ توجه خانوادۀ مک‌کالیستر رو به کِوین است تا دوباره از سفر جا نماند؛ اما این بار در راهروی شلوغ هواپیمایی، کوین به اشتباه مرد دیگری را به‌جای پدرش دنبال می‌کند و سوار هواپیمای نیویورک می‌شود! او این بار از اینکه با خانواده‌اش هم‌سفر بوده ناراضی است و آرزو می‌کند که به‌تنهایی به سفر برود. به همین خاطر وقتی متوجه می‌شود باز از خانواده جا مانده تلاش می‌کند به تنهایی شرایط را کنترل کند که ... .

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس» به کارگردانی فرهاد عظیما جمعه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم نبردی فرضی بین یک ناو جنگی ایرانی به نام ناو ولایت و تعداد زیادی از ناوهای جنگی آمریکا در خلیج فارس می‌پردازد. در این نبرد، در ابتدا تمامی موشک هایی که ناو ایرانی به سمت ناوگروه آمریکایی شلیک می‌کند منهدم شده و به اهداف اصابت نمی‌کند. فرمانده ناو ایرانی درمی‌یابد برای از بین بردن سپر دفاعی ناوهای آمریکایی باید سامانه دفاعی آنها توسط روبات‌های تک تیرانداز از کار بیفتند. در همین راستا تعدادی از روبات‌های تک تیرانداز ساخت ایران این مأموریت را به انجام می‌رسانند و با از کار افتادن سیستم دفاعی ناوها تعدادی از آنها مورد اصابت موشک قرار می گیرد که ...

شبکه امید

انیمیشن سینمایی «بهاران» به کارگردانی حامد حاج ملا علی و نوروز عباسی امروز ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: حاج حبیب به اتفاق چند تن از جوانان جهاد برای جاده‌سازی یک روستا رفته‌اند و کشور در حال جنگ با عراق است. در روستا حشمت خان که محصولات کشاورزان را به قیمت پایین می‌خرد نمی‌خواهد که جاده ساخته شود چون در آن صورت کشاورزان می توانند محصولاتشان را خودشان به شهر ببرند و یا برای خرید لوازم کشاورزی و بذر به شهر بروند و می‌خواهد هر طور شده جلوی ساخت جاده را بگیرد ولی ... .

فیلم تلویزیونی «پسرم رسول» به کارگردانی نبی قلی‌زاده جمعه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

این فیلم درباره پسری به نام رسول است که مدتی است به خاطر شکستگی لگن و زمین گیر شدن پدرش، همزمان با تحصیل به چوپانی و تدریس زبان انگلیسی مشغول است. تا این که با دیدن خوابی پریشان، متوجه می‌شود قرار است عزیزی را از دست بدهد. چند روز بعد خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی به او می رسد او که خاطره‌ای شیرین را با حاج قاسم داشته، تصمیم می‌گیرد برای حضور در مراسم تشیع پیکر ایشان، از روستایشان به کرمان برود که ...

خسرو احمدی، محمد ربانی پور، ایلیا آغاسی، اندیشه یدی و محسن رضوانی در فیلم سینمایی «پسرم رسول» بازی کرده‌اند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «ساخت آمریکا» به کارگردانی داگ لیمان جمعه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی تام کروز، دامنال گلیسون و سارا رایت خواهیم دید: خلبانی معمولی اما بلندپرواز برای درآمد بهتر ترک شغل کرده و با سیا همکاری اطلاعات عملیات هوایی می‌کند. مأموریت وی قاچاق سلاح و تحویل آن به جوانان ساده منطقه تبدیل می‌شود تا در برابر پیشروی کمونیسم بجنگند. پس از یکی از پروازها افراد دارودسته پابلو اسکوبار وی را دستگیر می‌کنند تا برای آن‌ها خلبان خطرپذیری باشد. در اولین پرواز از قاچاق مخفیانه مواد درآمد خوبی عایدش می‌شود اما در کلمبیا همراه با دسته اسکوبار دستگیر شده ولی به کمک سیا فراری داده می‌شود و ... .

فیلم سینمایی «مسیح» به کارگردانی زنده یاد نادر طالب‌زاده جمعه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: در روزگاری که کاهنان و حکومت فاسد هیرودس زمام امور یهودیه را در دست داشتند، حضرت مسیح (ع) پس از چله‌نشینی در بیابان و پیروزی بر وسوسه‌های شیطانی مأموریت می‌یابد در یکی از پرحادثه‌ترین دوره‌های تاریخی رسالت خود را ابلاغ کند. او برای اثبات پیامبری‌اش معجزاتی را نشان می‌دهد که این مسأله سبب می‌شود عده‌ای او را به اشتباه خدا بنامند و ... .

در فیلم سینمایی «مسیح» زنده یاد فتحعلی اویسی، مینا باقری، احمد نجفی و کامران فیوضات ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)

فیلم سینمایی «لویی پاستور» به کارگردانی الن برونارد جمعه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

این فیلم با بازی دنیس پودالیدس، آندره مارکون، ماری بونل و برونو تودسکینی؛ داستان لویی پاستور کاشف واکسن هاری است. او مدت ها روی این واکسن تحقیق کرده و آن را روی خرگوش و موش آزمایش می کند، ولی روزی مجبور می شود این واکسن را روی کودکی که توسط یک سگ هار گاز گرفته شده امتحان کند و چند هفته او را در خانه ای خود نگهداری می کند و ... .

شبکه فراتر (۴k)

 فیلم سینمایی «چاقوکشی» به کارگردانی یان جانسون پنجشنبه ساعت ۲۲ از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی دنیل کریگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جیمی لی کرتیس، تونی کولت، دان جانسون، مایکل شنون، کیت استنفیلد، کاترین لانگفورد و جیدن مارتل آمده است: نویسنده مشهور و ثروتمند رمان‌های جنایی به نام هارلن ترومبی، همه خانواده خود را به جشن تولد ۸۵ سالگی‌اش دعوت می‌کند اما بعد از مراسم، جنازه هارلن به طرز مشکوکی در اتاقش پیدا می‌شود و گویا به قتل رسیده است، یک کارآگاه خصوصی وارد ماجرا می‌شود تا ...

نظر شما:

security code