با حضور شماری از مردم و مسئولان؛

مراسم بزرگداشت هشتم و نهم دی در پیاده راه رشت برگزار شد/تصاویر


۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۶ | کد خبر: ۲۹۷۱۸ چاپ

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، استاندار گیلان حضور مردم در مراسم روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» را تجلی ولایتمداری خواند و گفت:این حضور حماسی و بابصیرت مردم شهیدپرور، نشاندهنده پایداری و مظهر اقتدار ایران اسلامی است.

مراسم بزرگداشت هشتم و نهم دی در پیاده راه رشت برگزار شد/تصاویر
کلانشهر : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛اسدالله عباسی پیش از ظهر روز (پنجشنبه) در اجتماع بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت که در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری رشت) برگزار شد، شرکت کرد.

در این مراسم که آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت نیز حضور داشت؛ سردار عبدالله ضیغمی جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه، بسیج و جبهه انقلاب اسلامی سخنرانی کرد.

استاندار گیلان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور پرشور مردم در روز تجلی ولایتمداری اظهار داشت: مردم با حضور آگاهانه و با بصیرت خودشان برای همگان الگوی ولایتمداری هستند.

 

 اسدالله عباسی افزود: مردم سرافراز ایران اسلامی همیشه در مسیر حق و راه نورانی شهدا حرکت کرده اند.

وی با اشاره به فرموده حضرت امام خمینی(ره) که مردم ولی نعمت ما هستند، افزود: حضور حماسی و بابصیرت مردم در صحنه های مختلف انقلاب، نشاندهنده پایداری، استحکام و مظهر اقتدار ایران اسلامی است.

استاندار گیلان با بیان اینکه باید قدردان حضور و همراهی مردم بود، گفت: باید همراهی و همدلی مردم را ارج گذاشت و با ارائه خدمات شایسته مردم عزیز ایران، در تعالی بیش از پیش نظام اسلامی کوشا باشیم.

وی حفظ و رهروی از راه شهدا، پیروی از آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب را موجب رشد و بالندگی کشور عنوان و اظهار کرد: این همدلی و انسجام قطعا موجب عصبانیت دشمنان و خوشحالی مردم ولایتمدار ایران اسلامی است.

عباسی ادامه داد: مردم گیلان در هشتم دی و مردم ایران در نهم دی، بساط فتنه و فتنه گران را برچیدند و این، نشان از آگاهی ، بصیرت و روح انقلابی آنان است.

نظر شما:

security code