سارق خیر نما در لنگرود دستگیر شد


۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۲ | کد خبر: ۲۹۹۷ چاپ
سارق خیر نما در لنگرود دستگیر شد

فرمانده انتظامی لنگرود از دستگیری یک سارق با 15 فقره سرقت از افراد سالخورده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، سرهنگ مجید نیکویی با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی حین گشت زنی از وقوع یک فقره سرقت از فردی سالخورده تحت عنوان "خیّر" در سطح حوزه استحفاظی مطلع شده و بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران انتظامی در محل مورد نظر و انجام اقدامات پلیسی با همکاری مردم، متهم شناسایی و دستگیر شد.

 

این مقام انتظامی بیان کرد: متهم در بررسی فنی پلیس به 15 فقره سرقت طلا و جواهرات از افراد سالخورده تحت عنوان خیّر در شهرستان لنگرود اعتراف کرد. از متهم 50 میلیون ریال چک پول تقلبی، یک عدد النگو و یک عدد گردنبند طلا سرقتی کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: سارق دستگیر شده در پوشش خیر و معرفی خود به عنوان ماموران ادارات دولتی با دادن چک پول‌های تقلبی اقدام به فریب و سپس سرقت طلاجات از افراد سالخورده می‌کرد.

این مقام انتظامی گفت: با بررسی به عمل آمده مشخص شد متهم 38 ساله دارای 12 فقره سابقه کیفری بوده که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در پایان ضمن قدردانی از همکاری مردم با پلیس، از شهروندان خواست، به افراد غریبه اعتماد نکنند و از کسانی که به عنوان مامور ادارات دولتی به آنها مراجعه می‌کنند درخواست کارت شناسایی کنند و در صورت مشکوک شدن به این افراد موضوع را به پلیس 110 اطلاع دهند.