با پیشرفت فیزیکی 85 درصدی:

پست ۶۳/۲۰ کیلوولت ضیابر در پایان سال جاری به بهره برداری می رسد


۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۲ | کد خبر: ۳۰۱۶۰ چاپ

عملیات اجرایی پست 63/20 کیلوولت ضیابر، با ظرفیت30 مگاولت آمپر با هدف تامین برق واحدهای صنعتی و مسکونی شهر ضیابر و نواحی اطراف 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

پست ۶۳/۲۰ کیلوولت ضیابر در پایان سال جاری به بهره برداری می رسد

کلانشهر: محمد افتخاری، مدیر مجری طرح پست های معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: عملیات اجرایی پست 63/20 کیلوولت ضیابر، با ظرفیت30 مگاولت آمپر با هدف تامین برق مطمئن و پایدار واحدهای صنعتی و مسکونی شهر ضیابر و نواحی اطراف آن از خردادماه سال 1400 آغاز شده و در صورت تامین به موقع نقدینگی در اواخر سال جاری آماده بهره برداری خواهد شد.


افتخاری گفت: مشاور پروژه اشاره شده شرکت مهندسین مشاور آریا نیروی جم و پیمانکار پروژه شرکت روشن گستر توس می باشد. همچنین پست فوق الذکر از نوع AIS و سیستم کنترلی این پست از نوع مرسوم (کانونشنال) می باشد.


وی با برشمردن جزئیات فنی پست، افزود: این پست در فاز اول دارای دو دستگاه ترانسفورماتور به صورت بانک با مجموع قدرت 30 مگاولت آمپر (15*2 مگاولت آمپر) در سطح ولتاژ 63 کیلوولت و یک فیدر ورودی 20 کیلوولت و 4 فیدر خروجی 20 کیلوولت می باشد.


مدیر مجری طرح پست ها گفت: در حال حاضر بخش ساختمانی پست پیشرفت 90 درصدی داشته و همچنین تجهیزات برقی پست مذکور نیز نصب گردیده و عملیات وایرینگ و راه اندازی تجهیزات اشاره شده در حال انجام می باشد.


وی افزود: این پروژه بر اساس ابتکار شرکت در راستای شناسایی، امکان‌سنجی و ارائه الگو به ‌منظور جابجایی تجهیزات در جهت بهره‌وری اقتصادی اجرا شده است و ترانس های این پست از موجودی انبار شرکت می باشد.

نظر شما:

security code