اولین جلسه دوره آموزشی تجربه نگاری محیط زیست برای اصحاب رسانه گیلان برگزار شد

کلانشهر: مدیر عامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گیلان از برگزاری اولین جلسه دوره آموزشی تجربه نگاری محیط زیست برای اصحاب رسانه گیلان خبر داد.
میلاد ابراهیمی هدف از برگزاری دوره های آموزشی را بروز رسانی اطلاعات تخصصی اصحاب رسانه در حوزه های مختلف عنوان کرد و افزود: خانه مطبوعات گیلان در صدد است تا با همکاری دستگاه های مختلف دوره های متعدد تخصصی را برای اصحاب رسانه استان برگزار کند.
وی با اشاره به استقبال خوب خبرنگاران از برگزاری این دوره ها افزود: اولین جلسه دوره آموزشی تجربه نگاری محیط زیست صبح امروز با حضور اصحاب رسانه استان در سالن اجتماعات محیط زیست گیلان برگزار شد.
وی با اشاره به صدور گواهینامه برای افراد حاضر در دوره آموزشی مذکور اضافه کرد: در پایان این دوره برای شرکت کنندگان، گواهینامه حضور در دوره از سوی مرکز آموزش سازمان محیط زیست و پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی صادر خواهد شد‌ است.


گفتنی است؛ دوره آموزشی تجربه نگاری محیط زیست برای اصحاب رسانه با سرفصل های «محیط زیست دغدغه عمومی»، «حقوق محیط زیست»، «تنوع زیستی در ایران با تاکید بر گیلان»، «تالاب انزلی، ظرفیت ها و آسیب ها» ، «آلودگی و نابودی آب و خاک و راهکارها» و «مشارکت مردمی در برطرف کردن مسائل زیست محیطی» توسط خانه مطبوعات گیلان و با همکاری اداره کل محیط زیست و پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی در ۳ مرحله برگزار خواهد شد.

نظر شما:

security code