تصویری که خبر از آخرین وضعیت پدر کیان می دهد


۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۰ | کد خبر: ۳۰۴۴۲ چاپ

 سجاد پیرفلک عموی کیان،گفت پدر کیان کودک ۹ ساله ایذه‌ای که در جریان اعتراضات این شهر کشته شد، بعد از ۶۰ روز بستری بودن در بیمارستان‌های اهواز و تهران، بعد از مرخص شدن از بیمارستان عرفان تهران، به مکانی در نزدیکی بیمارستان منتقل شده تا ادامه مراقبت‌ها در آن محل ادامه یابد.

تصویری که خبر از آخرین وضعیت پدر کیان می دهد
کلانشهر : میثم پیرفلک پدر کیان پیرفلک کودک ۹ ساله ایذه‌ای که در جریان اعتراضات این شهر کشته شد، امروز از بیمارستان مرخص شد.

 سجاد پیرفلک عموی کیان، با اعلام این خبر گفت پدر کیان بعد از ۶۰ روز بستری بودن در بیمارستان‌های اهواز و تهران، بعد از مرخص شدن از بیمارستان عرفان تهران، به مکانی در نزدیکی بیمارستان منتقل شده تا ادامه مراقبت‌ها در آن محل ادامه یابد.

او ادامه داد: میثم به محلی نزدیک بیمارستان به صورت مراقبت خانگی منتقل شد تا در صورت لزوم بتوان به آنجا مراجعه کرد.

سجاد پیرفلک افزود: چون پزشکان معتقد بودند که بستری طولانی مدت در بیمارستان ممکن است میثم را در معرض عفونت قرار دهد به همین دلیل باید به محیط خانگی منتقل می‌شد و همراه با پرستار و مراقبت تحت نظر باشد و کارهای فیزیوتراپی‌را انجام دهد.

 

در عکس بالا، میثم پیرفلک در کنار برادرش سجاد و مادرش دیده می‌شود.

سجاد پیرفلک همچنین تشکر ویژه‌ای از پزشکان و مدیران و کادر درمانی و کارکنان بیمارستان عرفان داشت که هم به لحاظ مالی برای آنها سنگ تمام گذاشتند و هم به لحاظ رسیدگی.

نظر شما:

security code