در اتفاقی عجیب و به دنبال 14 ساله شدن یک پروژه نیمه کاره؛

دفتر کار فرماندار شهر شمالی به میدان میوه و تره بار انتقال یافت


۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۷ | کد خبر: ۳۰۴۹۴ چاپ

محمدعلی نوبخت با بیان اینکه کوچک‌ترین خدشه‌ای به آرامش روانی مردم شوخی‌بردار نیست، از انتقال دفتر کار خود به محلِ میدان میوه و تره‌بار  خبر داد

دفتر کار فرماندار شهر شمالی به میدان میوه  و تره بار انتقال یافت
کلانشهر: به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، پروژه میدان میوه و تره‌بار ساری که موجب بروز ترافیک در بیشتر ایام سال در مرکز استان شده و مردم ساعت‌ها پشت ترافیک معطل هستند،وعده‌های مختلفی در ارتباط با افتتاح میدان جدید میوه و تره‌بار ساری داده شده که در آخرین اخبار اعلام شده این پروژه دهه فجر امسال افتتاح خواهد بود.

 آخرین جلسه‌ای که در ارتباط با وضعیت روند احداث پروژه میدان میوه و تره‌بار شهر ساری به ریاست نوبخت فرماندار و با حضور فرمانده بسیج ناحیه شهرستان ساری، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساری، دستگاه‌های امنیتی و قضایی و اعضای هیأت مدیره میدان میوه و تره‌بار ساری برگزار شد، عزم و اراده مسؤولان دولت سیزدهم را برای به ثمر رساندن این پروژه اثبات کرد.

به‌دلیل اهمیت موضوع افتتاح پروژه میدان میوه و تره‌بار در ایام‌‌الله دهه فجر، فرماندار ساری گفت:از امروز دفتر کارم به محلِ میدان میوه و تره‌بار ساری منتقل می‌شود.

محمدعلی نوبخت فرماندار ساری اظهار کرد: بعد از کشمکش‌های ۱۴ ساله، با پیگیری‌های مکرر دستگاه قضایی، نظارتی و امنیتی و تلاش‌های شبانه‌روزی دستگاه‌های اجرایی، دیگر اجازه اهمال کاری و جولان افراد سودجو در به تعویق انداختن احداث و افتتاح پروژه میدان میوه و تره‌بار ساری داده نخواهد شد.

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه در یک سال گذشته نسبت به یک دهه گذشته کاملا مشهود است،گفت:در یک‌سال گذشته با برگزاری دستکم ۱۵ جلسه و حضور مستمر و میدانی و اقدامات شبانه‌روزی گام بلندی در روند احداث پروژه میدان میوه و تره‌بار جدید با عزم راسخ و حضور دستگاه‌های اجرایی و عمل به تعهدات در سریع‌ترین زمان ممکن برداشته شده است و دیگر اجازه به تاخیر افتادن زمان افتتاح این پروژه ممکن نیست.

فرماندار ساری با اعلام اینکه کوچک‌ترین خدشه‌ای به آرامش روانی مردم شوخی‌بردار نیست، افزود:تامین امنیت و حفظ آسایش روانی،حق اساسی مردم است و در این مسیر نیز با تمام تلاش در قبال تعهدات خود نسبت به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.‎