با شروع به کار بازارها در نخستین روز هفته، قیمت طلا و سکه موج تازه‌ای از افزایش را آغاز کرده است. باید اشاره داشت که این روند هم‌مسیر با صعود قیمت دلار و ورود آن به کانال 40 هزار تومانی طی می‌شود.

قیمت طلا و سکه شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱/ سکه ۲۴ میلیون تومانی شد!

کلانشهر: امروز بازار طلا و سکه با رشد قیمت‌ها روبروست. سکه امامی که در آخرین روز هفته گذشته مرز 23 میلیون تومان را رد کرده بود، امروز پیشروی کرد و به کانال 24 میلیون تومانی وارد شده است.

 

امروز طلای 18 عیار هم روندی صعودی را طی می‌کند. طلای 18 عیار اکنون سه روز معاملاتی است که در کانال دو میلیون تومانی قرار گرفته و امروز هم توانسته است در همین سطح پیشروی کند. به این ترتیب قیمت طلا در لحظه تنظیم این گزارش به دو میلیون و 60 هزار تومان رسیده است.

 

قیمت سکه امامی

امروز معاملات سکه امامی روی قیمت 23 میلیون و 652 هزار تومان بازگشایی شد. با پشت سر گذاشتن نوسانات بسیار، حالا قیمت سکه امامی در سطح 24 میلیون تومان قرار گرفته است. بر همین اساس قیمت سکه امامی هم اکنون 24 میلیون و 54 هزار تومان است و حباب این نوع سکه هم اکنون به چهار میلیون و 419 هزار تومان رسیده است.

 

 قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی هم امروز با رشد روبرو بوده و از 22 میلیون و 202 هزار تومان در زمان بازگشایی بازار، به 22 میلیون و 505 هزار تومان در لحظه تنظیم این گزارش رسیده است. قیمت این نوع سکه نیز امروز با نوسانات زیادی روبرو بوده است. حباب سکه بهار آزادی در حال حاضر دو میلیون و 955 هزار تومان است.

 

قیمت نیم سکه

امروز معاملات نیم سکه در سطح 13 میلیون و 800 هزار تومان آغاز شد و تا کنون افزایشی بوده است. در حال حاضر قیمت نیم‌سکه به 14 میلیون تومان رسیده است و حباب این نوع سکه نیز در حال حاضر چهار میلیون و 230 هزار تومان است.

 

قیمت ربع سکه

قیمت ربع سکه هم امروز افزایشی است. معاملات ربع سکه امروز در سطح 9 میلیون و 500 هزار تومان آغاز شد اما اکنون به 9 میلیون و 700 هزار تومان رسیده است. حباب ربع سکه در حال حاضر چهار میلیون و 813 هزار تومان است.

 

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی امروز بدون تغییر بوده است. در حال حاضر سکه گرمی با قیمت 5 میلیون تومان معامله می‌شود و حباب آن هم به دو میلیون و 594 هزار تومان رسیده است.