استاندار گیلان خبر داد؛

رتبه نخست گیلان در پرداخت هزینه درمان بیماران خاص در کشور


۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۷ | کد خبر: ۳۰۸۷۰ چاپ

استاندار گیلان با اشاره به رتبه نخست گیلان در پرداخت هزینه مازاد درمان بیماران خاص و صعب العلاج در کشور گفت: اتخاذ رویکرد مشابه در سایر بخش های خدمات بیمه ای مطلوب است.

رتبه نخست گیلان در پرداخت هزینه درمان بیماران خاص در کشور
کلانشهر:اسدالله عباسی ظهر چهارشنبه در دیدار با مدیرعامل بیمه سلامت ایران با تاکید بر ارائه خدمات بیمه‌ای به صورت متوازن در سطح استان گیلان بیان کرد: بیمه نقش مهمی در امنیت جامعه و خانواده‌ها دارد لذا برخورداری تمامی مردم از خدمات بیمه ضروری است.

استاندار گیلان با اشاره به ضرورت فراهم کردن بستر مناسب برای ارائه خدمات حضوری و الکترونیکی بیمه سلامت به مردم بیان کرد: ارائه خدمات مناسب و با کیفیت محور فعالیت‌های نهادهای بیمه‌ای بویژه امور بیمه سلامت باشد.

وی با اشاره به انواع خدمات بیمه سلامت گفت: پوشش همگانی بیمه سلامت، تحت پوشش قراردادن خدمات ناباروری، ایجاد صندوق حمایت از بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج و اجرای نسخه نویسی الکترونیک از جمله مهمترین خدمات دولت در قالب بیمه سلامت است که موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

عباسی با اشاره به رتبه نخست گیلان در پرداخت هزینه مازاد درمان بیماران خاص و صعب العلاج در کشور افزود: اتخاذ رویکرد مشابه در سایر بخش‌های خدمات بیمه‌ای به منظور افزایش رضایت عموم مطلوب است.

وی با اشاره به اهمیت پرداخت هزینه ثهای از سوی بیمه سلامت بیان کرد: امیدواریم فعالیت بیمه سلامت در استان به نقطه مطلوب برسد.

نظر شما:

security code