پیشنهاد عجیب روح الله مومن نسب کارشناس تلویزیون:

کسانی که برای دیدن «پورن» وی پی ان می فروشند را اعدام کنید 


۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۰ | کد خبر: ۳۱۴۳۴ چاپ

مومن‌نسب کارشناس تلویزیون که پیش از این صحبت‌های او درباره بارداری با دوگیگ اینترنت رایگان جنجالی شده‌بود، برای جمع شدن فیلترشکن‌ها راه حل تازه‌ای ارائه داد.

کلانشهر: روح‌الله مومن نسب کارشناس فضای مجازی است در یک گفت و گو گفت:« یک‌جا گفتم یکی-دو از این‌هایی که وی‌پی‌ان می‌فروشن تا بقیه باهاش پورن ببینن رو به‌عنوان مفسد فی‌الارض اعدام کنید، بقیه دست‌وپاشون جمع می‌شه.»

به گزارش انصاف‌نیوز، در گذشته روح‌الله مومن نسب در یک برنامه تلویزیونی ماجرای اینترنت رایگانی را تعریف کرد که منجر به آشنا شدن یک دختر نوجوان با پسری و باردار شدن او می‌شود. گویا پدر این دختر که یک کارگر هم بوده برای دختر مدرسه‌ای‌اش یک گوشی موبایل می‌خرد اما به او می‌گوید که حق ندارد از اینترنت استفاده کند. دختر هم به‌واسطه ۲ گیگ اینترنت رایگانی که دریافت کرده با پسری دوست شده و مابقی ماجرا اتفاق می‌افتد.
گفته های جنجالی صاحب ادعای تجاوز ۱۴ نفره به یک دختر بچه با دو گیگ اینترنت که یک بار گفته بود به نام چهره های سرشناس اکانت های فیک می ساخته ، در شبکه های احتماعی بازتاب های زیادی داشته و بسیاری این گفته او را با جمله ای از سعید حنایی مقایسه کرده بودند که پس از دستگیری گفته بود:« باید کاربران جنسی را نابود کنیم تا مردم به فساد کشیده نشوند.»

 

نظر شما:

security code