«محمدرضا جعفری» گفت: اکنون توقع فعلی جامعه ملزم شدن افراد کم حجاب و یا بی‌حجاب به حجاب متعارف جامعه است

کارمندان باید خارج از اداره هم حجاب را رعایت کنند؛ اگرنه برخورد می شود/ قبل از گرم شدن هوا فکری به حال حجاب کنید
کلانشهر: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی گفت: رعایت حجاب و عفاف لازمه امنیت پایدار اجتماعی است و همه باید نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

سید «مجتبی آل‌یاسین» روز دوشنبه در نشست ستاد عفاف و حجاب استان مرکزی، افزود: حجاب و عفاف مورد تاکید دین مبین اسلام است و تحت هر شرایطی باید رعایت شود.

وی بیان کرد: کارمندان دستگاه‌های اجرایی باید تمامی ضوابط قانونی اداری و استخدامی را رعایت کنند و الزام به پوشش در این قانون مورد تاکید است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی گفت: کارمندان باید در خارج بخش اداری نیز قوانین و ضوابط شرعی و قانونی را رعایت کنند و در صورت عدم رعایت، تخلفات اداری می‌تواند با کارمند خاطی برخورد کند.

آل یاسین با بیان اینکه، قرارگاه عفاف و حجاب در استان تشکیل شده است، افزود: این قرارگاه با هدف توجه ویژه به حوزه پوشش و رعایت حجاب شکل گرفته است.

وی افزود: لازم است از آمران به معروف نیز حمایت قانونی صورت گیرد تا افراد ارشاد دهنده در انجام وظیفه شرعی و قانونی دچار مشکل نشوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی تاکید کرد: لازم است قبل از گرم شدن هوا نسبت به رعایت حجاب و عفاف بانوان در جامعه چاره اندیشی جدی صورت گیرد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی نیز گفت: رعایت حجاب اسلامی در بین زنان و دختران امروز به دغدغه جدی خانواده‌ها تبدیل شده و متولیان حجاب هم از این مهم غافل نیستند.

مجتبی آل‌یاسین

«محمدرضا جعفری» افزود: اکنون توقع فعلی جامعه ملزم شدن افراد کم حجاب و یا بی‌حجاب به حجاب متعارف جامعه است و باید همه دستگاه‌های متولی در چارچوب مسئولیت ذاتی خود فعالیت فرهنگی اثربخش داشته باشند.

وی بیان کرد: باید ورود به مسئله اجتماعی به شکل مسئولیت علمی و با رعایت موازین شرعی و اجتماعی باشد و از برخوردهای سلبی و ایجابی خودداری شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی گفت: برای برخورد با بی‌حجابی که اکنون در جامعه شاهد آن هستیم باید مداخله جدی و علمی صورت گیرد تا آنچه به نفع جامعه و خانواده‌ها است رقم زده شود.

نظر شما:

security code