احمد دنیامالی نماینده مردم بندرانزلی در صحن علنی مجلس گفت: مالیات یک درصدی برای خودرو‌های گران قیمت هم اضافه است چه برسد به ۲ درصد. او تاکید کرد: کسی که خودروی ۱۰۰ میلیونی خریده و امروز ۴ میلیارد تومان شده چه گناهی کرده؟ ساختار اقتصادی مشکل داشته و به خاطر تورم لجام گسیخته قیمت خودرو خیلی بالا رفته است.

 کسی که خودروی ۱۰۰ میلیونی خریده و امروز ۴ میلیارد تومان شده، چه گناهی کرده؟ / برای هر چیزی که نمی شود مالیات گرفت / مالیات برای زمانی است که شما رونق اقتصادی داشته باشید
کلانشهر: احمد دنیامالی نماینده مردم بندرانزلی در صحن علنی مجلس گفت: مالیات یک درصدی برای خودرو‌های گران قیمت هم اضافه است چه برسد به ۲ درصد.
وی با انتقاد از طرح مالیات دو درصدی از خودروهای لوکس گفت: چرا می‌خواهیم مردم را مخالف نظام بکنیم؟ برای هر چیزی که نمی‌شود مالیات گرفت. مالیات چارچوب خاص خودش را دارد.

دنیامالی گفت: ما الان تمام فشار‌ها را روی مالیات می‌گذاریم. مالیات زمانی است که شما رونق اقتصادی داشته باشید. وقتی که تورم است و کشور با رکود مواجه است چرا ما اینقدر با مالیات بر مردم فشار وارد می‌کنیم؟

او تاکید کرد: کسی که خودروی ۱۰۰ میلیونی خریده و امروز ۴ میلیارد تومان شده چه گناهی کرده؟ ساختار اقتصادی مشکل داشته و به خاطر تورم لجام گسیخته قیمت خودرو خیلی بالا رفته است.