توضیح پدر داغدار درباره علت فوت دخترش

ارتباط فوت دختر دانش آموز قمی با مسمومیت های سریالی؟ 


۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۷ | کد خبر: ۳۲۱۰۴ چاپ

پدر مرحومه فاطمه رضایی دانش‌آموز ۱۱ ساله که در شهر قم درگذشته است، درباره علت فوت فرزندش توضیح داد.

ارتباط فوت دختر دانش آموز قمی با مسمومیت های سریالی؟ 
کلانشهر: ابوالقاسم رضایی پدر مرحومه فاطمه رضایی دختر ۱۱ ساله قمی در گفت وگو با ایرنا، با اشاره به درگذشت فرزندش و نسبت دادن درگذشت وی به مسمومیت دانش‌آموزان در برخی مدارس قم توسط شبکه‌های ضد انقلاب بیان کرد: درد و عفونت دخترم از حدود یک هفته قبل از فوت آغاز شد و ایشان حتی تا قبل از شروع درد، در مجموع ۳ هفته به صورت حضوری به مدرسه نرفته بود، ۲  هفته اول به خاطر تعمیرات سیستم گرمایشی مدرسه دخترم تعطیل و کلاس‌ها غیرحضوری بود و هفته بعد از بازگشایی نیز به سبب نگرانی بنده، ایشان سر کلاس حاضر نشده بود.

وی اضافه کرد: دخترم در روزهایی که مدرسه می‌رفت و بعد از آن هیچ علائمی از بیماری خاصی نداشت.

رضایی با انتقاد از برخی ادعاهای واهی در مورد علت مرگ دختر خود تصریح کرد: دخترم وقتی مدرسه می‌رفت هیچ‌وقت دچار مسمومیت نشده بود و در زمان حضور وی در مدرسه هیچ مشکلی یا اعلام حادثه‌ای به وجود نیامده بود.
ارتباط فوت دختر دانش آموز قمی با مسمومیت های سریالی؟ 

وی خاطرنشان کرد: من به‌هیچ‌عنوان اجازه نمی‌دهم عده‌ای از مرگ فرزند من به خاطر منافع خودشان سوءاستفاده کنند.

رضایی عفونت شدید و بالا بودن کراتین خون را علت مرگ دختر خود بنا بر تشخیص پزشکان یاد کرد و گفت: درد و عفونت دختر من از درد پا شروع شد تا اینکه ظهر فردای آن روز با دل درد و استفراغ و تب همراه شد و بعد از این علائم دخترم را به بیمارستان بردیم اما بعد از تزریق سرم به خانه برگشتیم و بعد از آن بخاطر اصرار دخترم دیگر بیمارستان مراجعه نداشتیم، تا اینکه شرایط جسمی ایشان حاد شد و مراجعه به بیمارستان امام رضا (ع) و سپس بیمارستان خرمی، کمکی به بهبود ایشان نکرد و دخترم به سبب عفونت شدید فوت کرد.

رضایی در پایان خاطر نشان کرد: پزشکان و متخصصان هیچ علامتی از مسمومیت را تشخیص ندادند و علاوه بر این دخترم از حدود ۳ هفته قبل به‌صورت حضوری در کلاس درس حاضر نشده بود.

سریال حوادث با علائم مسمومیت در مدارس قم بیش از دو ماه است که آغاز شده‌است.. روز نهم آذر امسال نخستین حادثه در یکی از هنرستان های قم، منجربه مسمومیت ۱۸ دانش آموز دختر قمی شد که همه این دانش‌آموزان با حضور عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند روز گذشته هفتم اسفندماه نیز هفت دانش آموز دختر در بیمارستان بستری بودند.

نظر شما:

security code