این پزشک بویژه در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کووید 19 که ترس و وحشت به جان مردم و کادر درمان افتاده بود در مطبش در حاجی آباد رشت به درمان بیماران زیادی یاری رساند.

دکتر شهمیر میرزاجانی از پزشکان خوشنام رشت درگذشت
اختصاصی کلانشهر : یادی از دکتر شهمیر میرزاجانی سنگری یکی از پزشکان خوشنام و اخلاق‌مدار رشت که بعد از حدود نیم قرن طبابت چندی پیش در رشت درگذشت.

طی چند دهه گذشته مطب این پزشک عمومی در حاجی آباد رشت محل مراجعه صدها شهروند دردمندی بود که اطمینان داشتند با مراجعه به او حال‌شان رو به بهبود می رود.

این پزشک به دلیل تشخیص دقیق بیماری مراجعه کنندگان در طی سالیان متمادی به طبیب مورد اعتماد خانواده‌های زیادی در رشت تبدیل شده بود.

مراجعه کنندگان می‌دانستند با شرح حال دقیقی که دکتر میرزاجانی سنگری از آنها می‌گیرد با کمترین هزینه ریشه بیماری‌شان را کشف کرده و در صورت عدم امکان معالجه، مشاوره‌های لازم را برای مراجعه به متخصصان مربوطه خواهد داد.

این پزشک بویژه در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کووید 19 که ترس و وحشت به جان مردم و کادر درمان افتاده بود به درمان بیماران زیادی یاری رساند.

کلانشهر با گرامیداشت یاد این پزشک خوشنام، برای طبیبِ درگذشته و خانواده‌اش آرامش آرزو می‌کند.

 

نظرات شما:

دلارام 13 مرداد 1402 ساعت 06:05

دکتر میرزاجانی عزیز، دکتر خانوادگی ما بودن. همیشه هر مشکلی داشتیم پیش ایشون میرفتیم و همیشه درست تشخیص میدادن. من از بچگی ایشون رو میشناختم، بی نهایت مهربون و خوش اخلاق بودن. امروز که خبردار شدم آقای دکتر فوت کردن قلبم شکست خیلی خیلی ناراحتم... با اینکه خودشون گرفتار بیماری بودن بازم میومدن مطب و بقیه رو درمان میکردن. دکتر مهربونم روحتون شاد باشه اگه بهشتی وجود داره شما حتما اونجا هستین...

نظر دهید - پسندیدم 5

نظر شما:

security code