رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان :

حل مشکل رودخانه ها و پسماند با اعتبارات ملی محقق می شود


۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۱ | کد خبر: ۳۲۳۷ چاپ
حل مشکل رودخانه ها و پسماند با اعتبارات ملی محقق می شود

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به وضعیت نگران کننده پسماند و زباله در این استان، گفت: حل مشکل پسماند و رودخانه‌ها با نگاه و اعتبارات ملی محقق خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از مهر، محمدصادق حسنی صبح دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار پیشین و جدید استان گیلان که در سالن غدیر استانداری برگزار شد با اشاره به استان گیلان درگیر مشکلات ابتدایی و آزار دهنده برای مردم همانند دو رودخانه آلوده‌ای زرجوب و گوهررود در مرکز استان پسماند و زباله است، اظهار کرد: این مشکلات با نگاه و اعتبارات ملی حل خواهد شد.

وی ضمن گلایه از رئیس سازمان محیط زیست کشور، گفت: آیا آقای کلانتری رئیس غیر از توهین و بکارگیری ادبیات سخیفانهخطاب به نمایندگان شمالی، تاکنون فکری به حال رودخانه‌های شهرستان رشت کرده است؟

 

صادقی حسنی در ادامه اتصال راه آهن رشت به آستارا را از مهم‌ترین اولویت‌های استان گیلان عنوان و افزود: چند برابر جمعیت گیلان، گردشگر وارد این استان می‌شود و باید برای حل مشکل پسماند از سازمان همیاری شهرداری و اعتبارات ملی بهره گرفت.

مسئولان مجری سیاست‌های دولت هستند

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه این مراسم با بیان اینکه ما مجری سیاست‌های دولت هستیم، اظهار کرد: رئیس جمهور شناخت و علاقه خاصی به مردم و استان گیلان دارد.

مصطفی سالاری با بیان اینکه افزود: شنیدن سوت راه آهن قزوین _رشت، تکمیل و بهره برداری بیمارستان‌ها، طرح‌های بوم گردی، گردشگری، زیرساختی، افزایش ۷۸ درصدی مبادلات ارزی و از جمله برنامه‌ها و اقدامات بنده در طول ۲۱ ماه خدمت به مردم شریف استان گیلان بوده است.