فیلمی در فضای مجازی مبنی بر حمله سگ‌های ولگرد به پسر ۱۱ ساله در اطراف شیراز در حال بازنشر است که بنا بر بررسی صورت گرفته، این موضوع صحت داشت و نادر پسر بچه مهاجر مقیم شیراز در پی حمله سگ‌ها و با وجود تلاش کادر پزشکی، جان خود را از دست داده است.

جان باختن پسر ۱۱ ساله در پی حمله سگ‌های ولگرد در اطراف شیراز

کلانشهر: بنا بر فیلم منتشر شده طی روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی، زنی از اتباع افغانستانی‌ از حمله سگ های ولگرد در خیابان سعدی روستای جرسقان سلطان آباد در اطراف شیراز به فرزند ۱۱ ساله اش به نام نادر سخن می‌گوید. او در این باره گفته است: این کودک در پی حمله سگ ها زخمی و بعد از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

این مادر عنوان کرده است: پسر ۱۱ ساله‌ام در حالی که برای آوردن فرغون در اطراف خانه‌مان رفته بود، مورد حمله بش از ۲۰ قلاده سگ ولگرد قرار گرفت.

او افزوده است: وقتی به فرزندم رسیدم، سگ ها آسیب جدی به سر و گوش فرزندم وارد کرده بودند و در سایر نقاط بدن او نیز جراحت هایی وجود داشته است.

این مادر داغدار در ادامه گفته است: برای نجات فرزندم از چنگال این حیوانات به سمت سگ های ولگرد رفتم که این سگ‌ها به من هم حمله کردند و در نهایت اینکه یک راننده با ماشین به سمت سگ ها حمله‌ور شد و پس از آن بود که این موجودات ولگرد من و فرزندم را رها کردند.

این زن افزوده است: فرزندم پنج روز در بیمارستان و بخش آی سی یو تحت مراقبت ویژه بوده است اما با وجود تلاش پزشکان، جان باخته است.

 

فرماندار شیراز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: حدود یک ماه پیش در روستای جرسقان اطراف شیراز سگ های ولگرد به کودکی حمله می کنند که این کودک به بیمارستان منتقل شده اما بعد از چند روز به علت شدت جراحات جان باخته است.

لطف الله شیبانی با بیان اینکه این کودک از اتباع کشور افغانستان مقیم شیراز بوده است،افزود: این فرد بعد از حمله سگ ها دچار جراحات زیادی شده که به بیمارستان منتقل می شود اما به دلیل جراحات زیاد این کودک جان خود را از دست داده است.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم جمع آوری و ساماندهی سگ‌های ولگرد،اظهار داشت: بعضی از تشکل های حامی حیوانات و سگ های ولگرد معتقدند که این حیوانات موذی باید آزاد و رها باشند در صورتیکه این مساله می تواند به قیمت جان انسان های بی‌گناه و بی دفاع تمام شود.

نظر شما:

security code