مگر می شود در یک سال قیمت انشعاب آب و برق و گاز چند بار گران شود؟

مردم پول قبض گاز را پرداخت کرده اند، اما دوباره برای آنها قبض متمم ارسال شده است


۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۵ | کد خبر: ۳۲۵۵۱ چاپ

دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم با بیان اینکه طی روزهای اخیر پول انشعاب برق و گاز ۴ الی ۵ برابر شده است، گفت: در حالی که مردم پول قبض گاز را پرداخت کرده اند، اما مجدداً قبض متمم برای آنها ارسال شده است، چه کسی باید جلوی این افراد را بگیرد؟ مگر می شود در یکسال، در چند نوبت حق انشعاب آب و برق و گاز افزایش یابد؟

مردم پول قبض گاز را پرداخت کرده اند، اما دوباره برای آنها قبض متمم ارسال شده است
کلانشهر: به گزارش خانه ملت، سید کاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (سه شنبه 23 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکر شفاهی خود گفت: طی روزهای اخیر پول انشعاب برق و گاز 4 الی 5 برابر شده است و در حالی که مردم پول قبض گاز را پرداخت کرده اند، اما مجدداً قبض متمم برای آنها ارسال شده است، چه کسی باید جلوی این افراد را بگیرد؟ می طلبد این موضوع بررسی شود؛ مگر می شود در یکسال، در چند نوبت حق انشعاب آب و برق و گاز افزایش یابد؟ فصل، فصل کشاورزی است و می طلبد وزارت نیرو این موضوع را پیگیری کند، زیرا برنج محصولی استراتژیک است و باید مشکل آبرسانی به مزارع کشاورزی حل شود. همچنین مسئولان مربوطه باید قیمت کود و آب را برای کشاورزان کاهش دهند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم ادامه داد: چرا بانک ها جلوی پرداخت وام به مردم حوزه انتخابیه را گرفته اند؟ می طلبد این موضوع بررسی و رسیدگی شود و هیاتی برای بررسی این موضوع انتخاب شود، زیرا نمایندگان باید پاسخ مردم را بدهند.