کشف بیش از 14هزار انواع لوازم آشپزخانه خارجی قاچاق در رشت

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از کشف 14هزار و 400 قلم انواع لوازم آشپزخانه خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 462 میلیون و 600 هزار ریال در رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، سرهنگ رحیم شعبانی در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، بازدید از صنوف و انبارهای کالاهای خانگی را در دستور کار خود قرار دادند. 

وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی با بررسی میدانی و استفاده شگردهای پلیسی موفق به شناسائی محل دپوی کالاهای خانگی خارجی شدند، افزود: ماموران در بازرسی از انباری در یکی از محلات شهرستان رشت موفق به کشف تعداد 14هزار و400 قلم انواع لوازم آشپزخانه خارجی فاقد اسناد گمرکی شدند. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این راستا یک نفر متهم دستگیر شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالای کشف شده را 462میلون و 600 هزار ریال اعلام کردند. 

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با اعلام اینکه متهم 48 ساله برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: گسترش قاچاق کالا اثرات سوء و منفی بر تولید داخلی داشته و امنیت اقتصادی جامعه را برهم می‌زند و بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان تاکید کرد. 

نظر شما:

security code