معاون راهداری:

جاده‌های استان تهران به سمت شمال یکطرفه شد


۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۲ | کد خبر: ۳۲۸۵۰ چاپ

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: مسیرهای تهران- شمال و تمام راه‌های منتهی از جنوب به سمت شمال این استان از امروز یک طرفه شد.

جاده‌های استان تهران به سمت شمال یکطرفه شد

کلانشهر: عارف امرایی افزود: از ساعت ۹ صبح امروز در استان های تهران و البرز آزادراه تهران - شمال (جنوب به شمال) محدودیت تردد همه وسایل نقلیه در مسیر برای تخلیه بار ترافیکی اجرا و مسیرها یک طرفه شد.

وی با اشاره به آغاز دور دوم سفرهای نوروزی از امروز یادآور شد: با وجود افزایش تردد در همه راه های ارتباطی اما پیش بینی می شود، بار ترافیکی در این مسیرها از بعد از ظهر امروز آغاز شود.

امرایی با بیان اینکه اکنون تردد روان و بدون ترافیک سنگین در راه های ارتباطی این استان جریان دارد، اظهار داشت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر احتمال بارش برف و باران در گردنه ها و مسیرهای شمالی این استان و لغزنده شدن آنها، هموطنان نکات ایمنی را رعایت کنند تا به سلامت به مقصد برسند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود طی روزهای آتی به علت بازگشت مسافران، شاهد ترافیک سنگین از سمت تمام راه های ارتباطی به سوی تهران باشیم.

طرح نوروزی راهداری با حضور ۴۵۰ راهدار از ۲۵ اسفند پارسال آغاز شده و تا ۱۳ فروردین امسال ادامه دارد.