نماینده، ولی فقیه در گیلان تأکید کرد: از همه مسئولان و قوای سه گانه می‌خواهیم تا بساط بی حجابی و کم حجابی را منطقی، عاقلانه و قدرتمندانه جمع کنند

تصمیماتی درباره رعایت حجاب در گیلان گرفته شده که به زودی آثارش را خواهیم دید
کلانشهر: امام جمعه رشت گفت:جمهوری اسلامی ایران، هرگونه هنجارشکنی از جمله بی حجابی را به آسانی مهار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گیلان؛ آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های نماز جمعه با بیان اینکه جمهوری اسلامی توانسته شاخ قدرت آمریکا را از غرب آسیا تا آمریکای جنوبی و در کشور‌های اسلامی بشکند افزود : جمهوری اسلامی ایران، قدرت مقابله با هرگونه توطئه علیه خود از جمله ترویج بی عفتی و بی حجابی را دارد.
وی گفت : باید از هر حرکتی که باعث برهم زدن فضای آرام جامعه و ایجاد دو قطبی در بین مردم و مسئولان شود، پرهیز کرد.
نماینده، ولی فقیه در گیلان تأکید کرد: از همه مسئولان و قوای سه گانه می‌خواهیم تا بساط بی حجابی و کم حجابی را منطقی، عاقلانه و قدرتمندانه جمع کنند.
آیت الله رسول فلاحتی با بیان اینکه ما در اغتشاشات، کمتر از نیم درصدِ قدرت بسیج استفاده کردیم گفت:جمهوری اسلامی در طول سال‌ها با فتنه‌های مختلف روبرو بوده و شیطان صفتان، تحمل پیشرفت و قدرت ایران اسلامی را ندارند.
وی اضافه کرد: تمام فتنه‌ها علیه ایران، برای جلوگیری از عملی نشدن آرمان‌های دینی مردم ایران است.
امام جمعه رشت گفت : در هیچ دوره از تاریخ ایران به اندازه دوران انقلاب اسلامی به ارزش‌های متعالی اسلامی تأکید و جامع عمل پوشانده نشده است.
نماینده، ولی فقیه در گیلان با اشاره به بیانیه وزارت کشور مبنی بر لزوم رعایت حجاب در اماکن و معابرعمومی و حمایت از آمران به معروف و ضابطان قضایی در مدیریت این موضع افزود: در گیلان هم تصمیماتی در خصوص لزوم رعایت حجاب گرفته شده که به زودی آثارش را خواهیم دید تا دشمن از طرف زنان و دختران، سیلی محکمی دریافت کند.
آیت الله فلاحتی در ادامه به فرارسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی با ایجاد یک نظامِ مردم سالاریِ دینی در گسترش معنویت و اخلاق، قطع نفوذ بیگانگان، پیشرفت چشمگیر در عرصه‌های مختلف و قدرت بازدارندگی موفق بوده و در سایر زمینه‌ها نیز قوی بوده، اما برای رسیدن به قله به تلاش خود ادامه می‌دهد.
وی همچینین فرا رسیدن سالروز وفات حضرت خدیجه (س) و ولادت حضرت حسن المجتبی (ع) را در هفته پیش رو تبریک گفت.

نظر شما:

security code