پاس گل آزمون برای فرار از شکست


۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۸ | کد خبر: ۳۳۱۶۹ چاپ

لورکوزن با درخشش سردار آزمون از شکست در لیگ اروپا فرار کرد.

پاس گل آزمون برای فرار از شکست

کلانشهر: بعد از چند نتیجه درخشان در بوندسلیگا، نوبت به لیگ اروپا رسید تا شاگردان ژابی آلونسو در این رقابت نیز پیشرفت خود را به نمایش بگذارند اما آن‌ها امشب با یک حریف سرسخت روبه‌رو شدند.

شگفتی‌ساز این فصل از رقابت‌های لیگ اروپا یعنی سن‌ژیل بلژیک امشب در بای آره‌نا میهمان لورکوزن بود. این تیم سرسخت حتی از لورکوزن پیش افتاد اما در نهایت گل فلورین ویرتز باعث شد که کار به تساوی کشیده شود.

همچون چند بازی قبلی سردار آزمون در مسابقه امشب نیز کار را از روی نیمکت آغاز کرد تا مثلث موسی دیابی، امین عدلی و فلورین ویرتز مثلث خط حمله تیم ژابی آلونسو را تشکیل بدهند.

در این بازی امین عدلی و موسی دیابی عملکرد ناامید کننده‌ای را از خود به نمایش گذاشتند و همین موضوع باعث شد که ژابی آلونسو برای فرار از شکست ستاره ایرانی خود را به زمین بفرستد.

سردار آزمون که در فرم بسیار فوق‌العاده ‌ای به سر می‌برد یک بار دیگر توانست آمادگی خود را به رخ بکشد و زمینه‌ساز گل تساوی بخش لورکوزن باشد. سردار که با هوش بالای خود در پشت مدافعان تیم سن ژیل جای گیری کرده بود با یک کنترل بسیار حرفه‌ای و بعد پاسی دقیق ویرتز را صاحب توپ کرد و این بازیکن هم با یک شوت مهارنشدنی دروازه حریف را باز کرد.

سردار در ادامه بازی نیز یکی، دو موقعیت برای خود و هم‌تیمی‌هایش ایجاد کرد اما بدشانس بود که نتوانست در این بازی گلزنی کند. حالا دیگر می‌توان گفت که مهاجم ایرانی به یک مهره مهم و کلیدی برای لورکوزن تبدیل شده و آمار او در شش بازی قبلی این تیم نیز گواه همین مسئله است؛ چهار گل و یک پاس گل.

 

 

 

نظر شما:

security code